TOP Multikino

TOP | Najlepsze filmy listopada

Zwierzaki, dramaty i horrory

Nie dajemy się jesiennej chandrze ani innym czynnikom, tylko zapraszamy Was przed wielki ekran. Przyszła pora na najlepsze premiery listopada w Multikinie! Pamiętajcie, że sytuacja zmienia się dynamicznie z wiadomo jakiego powodu, więc zanim zaplanujecie wypad do Multi, to zawsze sprawdźcie aktualny repertuar na naszej stronie www.multikino.pl. Dzięki!  

6 LISTOPADA

Uwaga! Wybuchła nowa kocio-psia wojna! Nikczemny złoczyńca pragnie wywołać chaos na całej planecie, ale nasi czworonożni agenci mają łebki nie od parady. Zwierzaki rzucą się na pomoc w familijnym „Psy i koty 3: Łapa w łapę”.

13 LISTOPADA

Nagroda specjalna jury na festiwalu w Sundance oraz Srebrny Niedźwiedź zdobyty w Berlinie – czy potrzeba większej rekomendacji? „Nigdy, rzadko, czasami, zawsze”, kino drogi i dramat w jednym, wzruszy was, rozbawi i skłoni do przemyśleń. Film bardzo na czasie…

Jedna kobieta, jeden wizjer i jeden tajemniczy porywacz. Wielkie odkrycia naukowe, zagadka z przeszłości i bliscy rozpaczliwie szukający porwanej. Fisheye to jeden z najbardziej oryginalnych polskich thrillerów ostatnich lat. 

Geniusz fotografii czy zwykły skandalista? Gdy na takie pytania odpowiadają Claudia Schiffer czy Catherine Deneuve, to z chęcią posłucham. Modelki, gwiazdy i aktorki odkrywają tajemnicę kontrowersyjnego artysty w dokumencie Helmut Newton. Piękno i bestia

20 LISTOPADA

Ona jest typowa nastolatką, a on typowym seryjnym mordercą. Pewnego dnia tych dwoje zamienia się ciałami i taki jest punkt wyjścia „Pięknej i rzeźnika”, czyli horroru pełnego czarnego humoru. Tym większa rekomendacja, że reżyseruje gość od „Śmierć nadejdzie dziś”. 

Viggo Mortensen przedstawia swój reżyserski debiut. Jeszcze jest czas to poruszająca i szczera opowieść o rodzinie i wszystkich odcieniach miłości, również tych najtrudniejszych. Oprócz Viggo w na ekranie także między innymi świetny Lance Henriksen.

27 LISTOPADA

I to mi się podoba! Thomas Vinterberg nie zawodzi. „Na rauszu” to historia grupy przyjaciół, nauczycieli szkoły średniej, próbujących dowieść, że utrzymywanie stałej dawki promili we krwi pozwala otworzyć się na świat i lepiej w nim funkcjonować. Na dokładkę wyborny Mads Mikkelsen w roli głównej.

Na dobry koniec TOP-ki listopadowych premier – „Żegnajcie głupcy”! Po tym uroczym tytułem skrywa się komediodramat o ostatnich zrywach, decyzjach i przygodach. Grupa całkowicie odmiennych osób wyrusza na wielkie poszukiwania. Ruszajcie i wy!

Na najlepsze filmy listopada zapraszamy do Multikina. To co, widzimy się? Do zobaczenia!