TOP Multikino

TOP | NAJLEPSZE FILMY CZERWCA część 1

Sporo świetnych premier

Cześć Multikinomaniacy! W czerwcu mamy dla Was tyle premier, że musieliśmy podzielić ten materiał na dwie części! Bez przedłużania: oto najlepsze premiery pierwszej połowy czerwca w Multikinie! Będą potwory, mściciele, masażyści, a nawet Tom i Jerry. Zapraszamy!

4 CZERWCA

Godzilla vs. Kong


Jesteście gotowi na walkę wieczoru? Miłośnicy kaiju, wielkich potworów i równie wielkiej rozwałki mogą już zacierać ręce z zadowolenia. „Godzilla vs. Kong” to prawdziwe starcie tytanów i pojedynek dwóch najsłynniejszych kinowych monstrów. Kto komu spuści łomot? Przekonacie się w Multikinie. A jeśli wam mało, to obejrzyjcie naszą entuzjastyczną recenzję.

Ciche miejsce 2

A teraz musimy być naprawdę cicho. „Ciche miejsce 2” to klasyczne kino grozy, jakiego na ekranach nie było od… pierwszej części kultowego horroru. Rodzina Abbotów opuszcza bezpieczną przystań i rusza w wielki świat. Hałas oznacza śmierć, a wiele potworów kryje się także w ludzkiej skórze. Będą emocje i będzie też sporo jump scare’ów. Sprawdźcie naszą recenzję – jak zawsze bez spoilerów.

Jeden gniewny człowiek

Za kamerą Guy Ritchie, przed kamerą Jason Statham. Sprawdziło się chociażby w „Porachunkach” czy „Przekręcie”, więc sprawdzi się i tym razem. Przygotujcie się na lekką zmianę klimatu – tym razem Guy Ritchie o wiele mniej śmieszkuje, tylko zapodaje nam mroczną historię krwawej zemsty. Tytułowy „Jeden gniewny człowiek” sprawi, że amerykańskie ulice spłyną krwią.

Śniegu już nigdy nie będzie

Nasz kandydat do Oscara nareszcie trafia na ekrany Multikina. Najnowsze dzieło Małgorzaty Szumowskiej, czyli "Śniegu już nigdy nie będzie", to historia masażysty, który twierdzi, że ma dar leczenia dłońmi. Mężczyzna staje się powiernikiem sekretów swoich klientów. A tajemnic jest naprawdę sporo. W roli głównej Alec Utgoff, którego znamy chociażby z "San Andreas" czy trzeciego sezonu "Stranger Things".

Skąd się biorą sny

Rezolutna Minna trafia do magicznej krainy, w której poznaje konstruktorów odpowiedzialnych za tworzenie… snów! Dziewczynka postanawia skorzystać z okazji i wystraszyć swoją przyrodnią siostrę. Sytuacja jednak wymyka się spod kontroli. „Skąd się biorą” sny to idealny pomysł na lekki, familijny seans. Rodzina wraca do kina!

11 CZERWCA

Obecność 3: Na rozkaz diabła

Warrenowie wracają! Tym razem nasze ulubione małżeństwo demonologów zmierzy się z koszmarem... sali sądowej. To była jedna z najbardziej sensacyjnych spraw w ich karierze: przypadek mężczyzny oskarżonego o morderstwo, który utrzymywał, że do zabójstwa nakłonił go sam diabeł. „Obecność 3: Na rozkaz diabła” zajdzie wam za skórę. Nie wierzycie? Już wkrótce pojawi się nasza rrrrecenzja.

Na rauszu

Thomas Vinterberg jak zwykle nie zawodzi. „Na rauszu” to historia grupy przyjaciół, nauczycieli szkoły średniej, którzy postanawiają dowieść, że utrzymywanie stałej dawki promili we krwi pozwala otworzyć się na świat i lepiej w nim funkcjonować. Oscar za najlepszy film zagraniczny to nie… przelewki, dlatego musicie zobaczyć ten film. Na dokładkę wyborny Mads Mikkelsen w roli głównej. Nasza upojna recenzja już wkrótce.

Magnezja

Polskie kino a la Tarantino? "Magnezja" to nowe dzieło producentów "Bożego Ciała" oraz Maćka Bochniaka, reżysera szalonego i świetnego "Disco Polo". Czeka nas podróż bez trzymanki przez polsko-sowieckie pogranicze z początków XX wieku. Spodziewajcie się sporej dawki czarnego humoru oraz nagłych wybuchów przemocy. No i napadu na bank. Szykuje się znakomita zabawa!

Tom i Jerry

Rodzina do Kina wybierze się z pewnością, skoro na wielkim ekranie zawita niezawodny duet „Tom i Jerry”! Tym razem sprytna mysz „wprowadza się” do nowojorskiego hotelu. Właściciel przybytku nie ma wyjścia i musi zwrócić się o pomoc do naturalnego arcywroga, czyli kota. Filmu jeszcze nie widziałem, ale założę się, że Tom i Jerry puszczą ten hotel z dymem! 

Na najlepsze filmy czerwca zapraszamy już od dzisiaj do Multikina. To co, widzimy się? Do zobaczenia!

GODZILLA VS. KONG

GODZILLA VS. KONG

Science-Fiction Od lat: 13 113 min

Więcej o filmie
Ciche miejsce 2

Ciche miejsce 2

Horror Od lat: 15 97 min

Więcej o filmie
Jeden Gniewny Człowiek

Jeden Gniewny Człowiek

Akcja Thriller Od lat: 15 119 min

Więcej o filmie
Skąd się biorą sny

Skąd się biorą sny

Animowany Familijny Komedia Od lat: b.o. 81 min

Więcej o filmie
Śniegu już nigdy nie będzie

Śniegu już nigdy nie będzie

Obyczajowy Od lat: 15 116 min

Więcej o filmie
Obecność 3: na rozkaz diabła

Obecność 3: na rozkaz diabła

Horror Od lat: 15 112 min

Więcej o filmie
Na  rauszu

Na rauszu

Komedia Dramat Od lat: 15 117 min

Więcej o filmie
Magnezja

Magnezja

Kryminał Western Od lat: 15 123 min

Więcej o filmie
TOM & JERRY

TOM & JERRY

Animowany Komedia Przygodowy Od lat: b.o. 101 min

Więcej o filmie