Newsy

TOP | NAJLEPSZE FILMY CZERWCA część 2

Dziewięć świetnych produkcji

Cześć Multikinomaniacy! Oto druga część materiału o najlepszych premierach czerwca w Multikinie. Mamy dla was dziewięć filmów, a wśród nich i strażacy, i piraci, i morderstwa na wesoło oraz krwawo, a nawet coś dla influenserek. Zapraszamy!

18 CZERWCA

MINARI

Wsi spokojna, wsi wesoła? Nie w USA lat 80. Pewna koreańska rodzina pragnie wyśnić swój amerykański sen. „Minari” to kolejna oscarowa perełka, która kojąco działa na widza tuląc go i zapewniając, że wszystko naprawdę będzie dobrze. Ale droga do sukcesu jest bardzo wyboista. Przerwijcie grę w FarmVille i sprawdźcie naszą recenzję.

SPIRALA: NOWY ROZDZIAŁ SERII PIŁA

Diametralnie zmieniamy klimat. Jeśli spojrzeliście na tytuł, to wiecie już, z czym mamy do czynienia. „Spirala” to faktycznie nowy rozdział serii „Piła”, z nowymi bohaterami, nowymi pułapkami i powrotem do dusznego klimatu pierwszej części tej krwawej serii. W obsadzie między innymi Chris Rock i charyzmatycznie złotousty Samuel L. Jackson.

CI KTÓRZY ŻYCZĄ MI ŚMIERCI

A teraz płonąca niespodzianka dla wszystkich fanów klasycznych przygodowych thrillerów z lat 90., które kryły na półkach wypożyczalni kaset wideo. Odkrycie takiego cudeńka zawsze sprawiało wiele radości i tak jest tym razem. „Ci którzy życzą mi śmierci” to mocna fabuła, wyraziści bohaterowie i gra o przetrwanie. Zaintrygowani?

SWEAT

Sweat” to polsko-szwedzka produkcja w reżyserii Magnusa van Horna, która obnaża obłudę internetowego fejmu. Kinga Zając, gwiazda mediów społecznościowych, influencerka i trenerka fitness szokuje wszystkich fanów osobistym wyznaniem opublikowanym w sieci. Rozpoczyna się gruba afera... Dajcie serduszko pod naszą recenzją!

W JAK MORDERSTWO

Fanka kryminałów, co ich prawidła ma w małym paluszki i komisarz policji, co na widok krwi mdleje - taką parę bohaterów zobaczymy w najnowszej polskiej produkcji "W jak morderstwo". Ten komediowy kryminał rozpocznie się trzęsieniem ziemi, a potem napięcie będzie nieprzerwanie rosło, jak mistrz Alfred Hitchcock przykazał.

LUCA

Najnowszy Pixar zaskakuje i zachwyca. Niedługo po premierze „Co w duszy gra” kalifornijskie studio wraz z Disneyem wpływają na kinowe ekrany z filmem „Luca”, czyli historią o… potworach morskich, które pragną zaznać życia na powierzchni. Jest mądrze, jest ślicznie, a nasza recenzja tylko to potwierdzi. Rodzina niech pędzi do kina!

PIOTRUŚ KRÓLIK 2: NA GIGANCIE

Tutaj Rodzina także musi pokicać do kina. Piotruś powraca, a wraz z nim cała masa kłopotów. Rezolutny króliczek chce żyć na wolności, więc ucieka z ogrodu i rusza w wielki świat. Nieborak nawet nie, w co się pakuje. „Piotruś Królik 2: Na gigancie” to dużo futerka, śmiechu i zabawy. 

25 CZERWCA

SZYBCY I WŚCIEKLI 9

Vin Diesel już całkowicie odleciał... i to dosłownie! W najnowszym filmie z serii "Szybcy i wściekli" nasi bohaterowie polecą w kosmos. Tak, dobrze słyszycie - podobnie jak dla załogi Enterprise, tak dla Doma i jego rodziny to kosmos jest ostateczną granicą. „Szybcy i wściekli 9” to zbiór scen, które będziemy oglądać z zachwytem połączonym z niedowierzaniem – już od 25 czerwca.

KAPITAN SZABLOZĘBY I MAGICZNY DIAMENT

A pod koniec czerwca Rodzina do Kina wybierze się na morską przygodę! Tytułowy kapitan i jego załoga polują na diament, który spełnia życzenia. Czy młode wilki morskie, Paluch i Weronika, poradzą sobie z piratami? Kto pierwszy odnajdzie magiczny skarb? Takie cuda tylko na wielkim ekranie Multikina – dzieciaki będą zachwycone.

Na najlepsze filmy czerwca zapraszamy już od dzisiaj do Multikina. To co, widzimy się? Do zobaczenia!

Szybcy i wściekli 9

Szybcy i wściekli 9

Akcja Od lat: 13 143 min

Więcej o filmie
Minari

Minari

Dramat Od lat: 13 115 min

Więcej o filmie
Luca

Luca

Animowany Przygodowy Od lat: b.o. 95 min

Więcej o filmie KUP BILET
Spirala: nowy rozdział serii "Piła"

Spirala: nowy rozdział serii "Piła"

Horror Od lat: 15 94 min

Więcej o filmie
Ci, którzy życzą mi śmierci

Ci, którzy życzą mi śmierci

Thriller Od lat: 15 100 min

Więcej o filmie
Piotruś Królik 2: Na gigancie

Piotruś Królik 2: Na gigancie

Familijny Od lat: 6 93 min

Więcej o filmie
Sweat

Sweat

Dramat Od lat: 15 107 min

Więcej o filmie