TOP Multikino

TOP | NAJLEPSZE familijne seanse w Multikinie

Czas, by Rodzina poszła do Kina

Złota polska jesień nie będzie trwać wiecznie! Już wkrótce temperatura spadnie niczym liście z drzew, słońce schowa się za stalowymi chmurami, będzie lało, będzie zimno, dzieciaki się będą nudzić – no nic, tylko iść przechować się w Multikinie!

Dzisiaj na nasze ekrany wlatuje Angelina Jolie na swoich potężnych skrzydłach, czyli tytułowa bohaterka nowego widowiska Disneya Czarownica 2, kontynuacja hitu sprzed kilku lat. Ponownie wyruszymy w podróż do baśniowej krainy Aurory, byłej Śpiącej Królewny i spojrzymy na świat z perspektywy Diaboliny, czyli, jak się okazuje, wcale nie takiego czarnego charakteru. W "Czarownicy 2” przyjdzie pora na nowe sojusze, poznamy kolejne magiczne stworzenia oraz staniemy do walki o ocalenie królestwa. To naprawdę porządna baja, ale jeśli chcecie mieć pewność, to polecam Wam moją recenzję. A tymczasem zróbmy sobie przegląd najlepszych propozycji na familijne seanse w Multikinie.  
Już teraz na ekranach naszych kin możecie oglądać szaloną animowaną komedię "Angry Birds 2". Wściekłe ptaki wróciły z kolejnymi przygodami - tym razem nasi pierzaści bohaterowie muszą zawrzeć rozejm ze swoimi odwiecznymi wrogami, czyli zielonymi świnkami. Niemożliwe? A jednak! Czerwony, Chuck, Bomba i reszta ekipy gwarantują świetną zabawę nie tylko dla najmłodszych widzów. Na przykład ja bawiłem się świetnie. Scena w toalecie jest LEGENDARNA.
Mamy za sobą też premierę kontynuacji jednego z najbardziej wzruszających filmów ostatnich lat. W fabularnej produkcji "Był sobie pies 2" powraca psiak Bailey, który tym razem opiekuje się CJ, czyli wnuczką swojego ukochanego pana Ethana. Podobnie jak "jedynka", druga część to wciąż pełna wzruszeń opowieść ucząca odpowiedzialności. Głosu czworonogowi użycza sam Marcin Dorociński, prywatnie wielki przyjaciel zwierząt. To może być fajna i pouczająca wizyta w kinie.
O rety! Toż to Yeti! Już od tygodnia mali i duzi wielbiciele kina mają okazję spotkać się z mitycznym stworkiem, który bardzo chciałby wrócić na Mont Everest, ale zagubił się... w Szanghaju. Na szczęście sprytna nastolatka oraz jej dwóch kolegów postanawiają pomóc uroczemu zwierzęciu w powrocie do domu. "O Yeti!" to animowana przygoda, w której z ulic wielkiego miasta trafimy w zapierające dech w piersiach krajobrazy Himalajów.
Jesteście gotowi na charakterystyczny motyw muzyczny i pstrykanie palcami? "Rodzina Addamsów" wraca na wielki ekran już 25 października! Tym razem mamy do czynienia z animowaną wersją opowieści o baaardzo ekscentrycznej rodzince, która z makabrą jest za pan brat! Dużo czarnego humoru oraz cała masa barwnych postaci - jakże nie kochać tych cudaków?
8 listopada będziemy mieć aż dwie propozycje na familijny wypad do kina! Jeśli podobał Wam się wzruszający "Coco", to koniecznie wybierzcie się na utrzymaną w podobnych klimatach animację "Salma w krainie dusz". Tytułowa bohaterka podczas meksykańskiego Dia de Muertos trafia do krainy zmarłych, by odnaleźć swoich najbliższych. Drugą premierą tego dnia jest "Baranek Shaun Film. Farmageddon" - tytułowy zwierzak i jego stadko zostają odwiedzone przez kosmatych przybyszów z kosmosu. Nie wszystkim spodoba się ta przyjacielska wizyta! Czy faktycznie farmę czeka farmagedoon? 
Na ten dzień czekają dzieciaki i dorośli z całego świata! 22 listopada Anna i Elza wracają w filmie "Kraina lodu 2", czyli kontynuacji animowanego megahitu Disneya. Minęło sześć lat, ale jestem pewien, że filmowe siostry wciąż MAJĄ TĘ MOC! Na ekran wracają także postacie z drugiego planu, w tym uroczy bałwanek Olaf. Bohaterów czeka ogromna wyprawa, podczas której poznają nowych przyjaciół, wpadną w kolejne tarapaty i niejeden raz posłużą się magią. Zapowiada się mroźźźna przygoda!
Prosto na Mikołajki - 6 grudnia - na ekrany Multikina zawita "Śnieżna paczka"! To szalona animowana komedia rozgrywająca się na kole podbiegunowym. Swifty, sprytny lis polarny, marzy o zostaniu gwiazdą posłańców. Przypadkowo wpada na trop spisku Doktora Morsa, nikczemnika, który chce stopić lodowe czapy i zalać Ziemię! Tego szaleńca należy powstrzymać! Na szczęście Swifty może liczyć na swoich barwnych przyjaciół, wśród których są niedźwiedź, albatros, a nawet dwie wydry. Będzie chłodno, w sensie - będzie cool!  
Najlepsze familijne filmy obejrzycie oczywiście w Multikinie! Dzięki i do zobaczenia!
Czarownica 2

Czarownica 2

Fantasy Familijny Od lat: 8 119 min

Więcej o filmie
Kraina lodu 2

Kraina lodu 2

Animowany Familijny Przygodowy Od lat: b.o. 103 min

Więcej o filmie
Angry Birds 2 Film

Angry Birds 2 Film

Animowany Familijny Od lat: b.o. 97 min

Więcej o filmie
Był sobie pies 2

Był sobie pies 2

Familijny Od lat: 7 108 min

Więcej o filmie
O Yeti!

O Yeti!

Animowany Familijny Komedia Od lat: b.o. 97 min

Więcej o filmie
Rodzina Addamsów

Rodzina Addamsów

Animowany Familijny Od lat: 5 87 min

Więcej o filmie
Salma w Krainie Dusz

Salma w Krainie Dusz

Animowany Familijny Komedia Od lat: b.o. 88 min

Więcej o filmie
Baranek Shaun Film. Farmageddon

Baranek Shaun Film. Farmageddon

Animowany Familijny Komedia Od lat: b.o. 87 min

Więcej o filmie
Śnieżna paczka

Śnieżna paczka

Animowany Familijny Od lat: b.o. 92 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do TOP | NAJLEPSZE familijne seanse w Multikinie

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.