TOP Multikino

TOP | Najciekawsze role Keanu Reevesa

John Wick powraca!

Keanu Reeves jako Baba Jaga znowu daje popalić niegodziwcom na kinowym ekranie! W naszym dzisiejszym TOP zestawieniu przyjrzymy się najfajniejszym rolom pewnego wiecznie młodego Kanadyjczyka. Cały ten ambaras oczywiście z okazji premiery filmu „John Wick 3”, wybuchowego kina akcji, które z przyjemnością zrecenzowałem – sprawdźcie, jak bardzo mi się podobało! Niesamowite popisy kaskaderskie, wciągająca fabuła, dużo strzelanin i jakimś cudem jeszcze więcej headshotów niż w poprzednich częściach. To trzeba zobaczyć! Ale za chwilę, ok? Bo na razie pora na naszą TOPkę. Przed Wami najbardziej charakterystyczne kreacje Keanu Reevesa!

Na początek trochę przystojny, trochę zdolny i totalnie zakręcony rokendrolowiec Ted Theodore Logan: bohater dwóch filmów o Billu i Tedzie, czyli szalonej komediowej serii, która być może wkrótce wróci na ekrany. Excellent!

W filmie „Na faliKeanu Reeves zagrał agenta FBI Johnny’ego Utah i zrobił to w taki sposób, by nikt nie miał wątpliwości, że jego postać owym agentem jest. Kojarzycie pewnie tę scenę, prawda? Nie przytoczę jej tutaj, ale może zwiastun zaostrzy Wasz głód na kolejny seans „Na fali”!

W „Matriksie” Reeves wcielił się w wybrańca Neo, a sam film odmienił kino akcji na zawsze. Zwolnione tempo, szalone akrobacje i… skórzane wdzianka zawojowały branżę.

Jack Traven miał problem – autobus, którym podróżował, nie mógł zwolnić poniżej 80 km na godzinę, bo inaczej wyleciałby w powietrze. A jeśli już o tym mowa, to po filmie „Speed” eksplodowała kariera Keanu Reevesa.

A na koniec Baba Jaga we własnej osobie, czyli John Wick, twardziel nad twardzielami, który sadzi headshota za headshotem i nie bierze jeńców. Dzięki tej roli Keanu Reeves wrócił na hollywoodzki świecznik.

Na seans filmu „John Wick 3” zapraszam Was oczywiście do Multikina. Do zobaczenia na seansie! Bang, bang!

John Wick 3

John Wick 3

Akcja Thriller Od lat: 15 130 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do TOP | Najciekawsze role Keanu Reevesa

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.