TOP Multikino

TOP | Na co z dzieckiem do Multikina?

Filmy dla całej rodziny

Cześć! W naszej najnowszej TOP-ce znajdziecie filmy, na które warto wybrać się całą rodziną - rzecz jasna do Multikina! Pamiętajcie, że z kartą Rodzina do Kina macie zniżkę na barze, a za każdy zakup zbieracie punkty, które z kolei bardzo szybko zamienią się w darmowy bilet. Prościej się nie da!

Tymczasem... oto najlepsze familijne filmy na rodzinny wypad do Multikina!
 
Wciąż gramy „Psi Patrol: Film”, czyli po pierwsze: najlepszy film tego roku, co do tego nie ma wątpliwości oraz po drugie: świetne rozwinięcie kultowego serialu, który trafia na kinowy ekran w wielkim stylu. Rider i jego szczeniaczki powracają, zły burmistrz i jego wredne koty się panoszą, trzeba zrobić z tym porządek! No to co, patrol nasz radę da!

Od tygodnia gramy także drugą część animowanego hitu. „Mała wielka stopa 2” to kolejna okazja, by zajrzeć, co tam słychać u Adama i jego futrzastego ojca. Tym razem mityczny padre rusza na ratunek mieszkańcom dalekiego rezerwatu. Gdy kontakt z tatkiem się urywa, to Adam i jego kolorowa ekipa ruszają na ratunek. Przygoda w puszczy zjeży włos na głowie i futro na grzbiecie. Idealnie!
Dziś na ekranach Multikina debiutuje Jak rozmawiać z psem. No bo po co w Wigilię czekać do północy, skoro ze swoim czworonogiem można podyskutować już teraz? Główny bohater konstruuje urządzenie, które pozwala mu się porozumiewać ze swoim ukochanym psiakiem. Psiak, jak się okazuje, ma sporo do powiedzenia. Będzie komediowo i rodzinnie.
1 października na ekrany Multikina nareszcie trafi nie tylko James Bond, ale także inny agent, choć w pieluchach. Rodzinka rządzi to długo wyczekiwana kontynuacja kultowego hitu „Dzieciak rządzi”. Akcja rozgrywa się 40 lat po części pierwszej. Młody Tim jest teraz starszym Timothym, a jedna z jego córek jest bobasem, co dorosłych rozstawia po kątach. Nowe pokolenie wpada na trop wielkiej afery… Będą emocje!
Jaki powinien być „Wilk na 100%”? Tego dowiemy się już 8 października. Ja wiem tyle, że prawdziwy wilkołak to raczej nie jest biały pudelek z różową grzywą. A tymczasem w takiego uroczego stworka zamienił się główny bohater tej animowanej komedii. Miał być wodzem watahy, a stał się pośmiewiskiem. Ale uważajcie – ten pudelek ma prawdziwie wilcze serce. Jesteście gotowi zawyć z zadowolenia?
I na dobry koniec tego odcinka animowana przygotówka prosto z Amazonii! Ainbo i jej lud żyją spokojnie w dziczy z dala od cywilizacji. Ale finalnie postęp puka do ich bram i każe się wynosić. Dziewczyna nie zamierza bezczynnie czekać, tylko zabiera swoje zwierzaki i rusza naprzeciw napastnikom. Będą emocje, dużo humoru, odrobina magii i przede wszystkim piękna animacja. „Ainbo – Strażniczka Amazonii” już od 15 października.
Na najfajniejsze filmy familijne warto wybrać się do Multikina! Widzimy się na sali. Do zobaczenia!