TOP Multikino

TOP | MARATON HORORÓW w Multikinie!

Strach nie przyjść!

Wy kochacie się bać, a my kochamy Was straszyć. Legendarny, niepodrabiany i niepowtarzalny MARATON HORRORÓW wraca do Multikina! Już dziś o 22:00 obejrzycie cztery wyjątkowe produkcje, które zadowolą fanów solidnego straszenia. Tutaj nie ma przypadkowych tytułów! Szczegóły znajdziecie tutaj.

Ucztę zaczynamy o 22:00. Na początek premierowa przystawka. "Come play" to opowieść rodem z najgorszych koszmarów. Poznacie nikczemne straszydło, Larry'ego, który prześladuje naszych bohaterów poprzez najbliższe im gadżety, takie jak smartfon czy laptop. Samara i Sadako wyłaziły tylko z telewizorów. Larry umie o wiele więcej!

Drugim filmem będzie "Saint Maud". To dzieło idealne dla koneserów kina grozy z najwyższej półki. Prosto z kultowego studia A24 przybędzie opowieść o prawdziwej obsesji. Pewna dziewczyna za wszelką cenę pragnie odwieść od grzechu swoją bajecznie bogatą przyjaciółkę. Szykujcie się na sporo psychologicznej mózgotrzepki.

Kolejny film to kolejna premiera. "Alive" to kanadyjski horror rozgrywający się w opuszczonym sanatorium. Sadystyczny dozorca skory jest do wymierzania dotkliwych kar wszystkim, którzy wpadną w jego sidła. Poczekajcie tylko, aż odkryjcie tożsamość głównych bohaterów...!

Ostatnią propozycją podczas tej upiornej nocy będzie "Countdown". Lubicie fajne appki na smartfony, prawda? Tu swipe, tam swipe i do przodu. To teraz wyobraźcie sobie aplikację, która przewiduje datę Waszej śmierci z iście śmiertelnie przerażającą dokładnością. Będą dreszcze!

Na przerażający Maraton Horrorów zapraszamy do Multikina. To jak, przyjmujecie wyzwanie? Do zobaczenia już DZIŚ na MARATONIE HORRORÓW!

NOCNY MARATON FILMOWY: MARATON HALLOWEEN

NOCNY MARATON FILMOWY: MARATON HALLOWEEN

419 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do TOP | MARATON HORORÓW w Multikinie!

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.