TOP Multikino

TOP | Listopadowe premiery w Multikinie - część druga

Siedem hitów

No cześć, witajcie w drugiej części najlepszych listopadowych premier w Multikinie. Na dobry początek mam dla was film o kobiecie-petardzie, która kusiła wdziękiem i seksapilem. Elektryzowała panów i oburzała panie. Wyprzedzała swoje czasy i mocno ubarwiała szarą peerelowską rzeczywistość. O Kalinie Jędrusik opowiada muzyczna biografia Bo we mnie jest seks. Obejrzymy wzloty i upadki oraz niemal na własnej skórze poczujemy atmosferę szalonej zabawy pośród ówczesnej śmietanki towarzyskiej. Świetna obsada z Marią Dębską na czele, kultowe piosenki i słodko-gorzki smak lat 60. – nie można tego przegapić. A to dopiero pierwsza z wielu premier drugiej połowy listopada w Multikinie!

19 LISTOPADA

Nie ma drugiego takiego twórcy, jak Wes Anderson. Rodowity Teksańczyk lawiruje między artyzmem i komercją tworząc filmy pełne cierpkiego humoru i niezapomnianych kadrów. Jesteście gotowi na antologię historyjek prosto z fikcyjnej gazety wychodzącej w fikcyjnym francuskim miasteczku? W takim razie zapraszam Was na seans filmu Kurier Francuski z Liberty, Kansas Evening Sun”. A jeśli chcecie wiedzieć więcej, to sprawdźcie też naszą recenzję.

Samotna matka i jej dwoje dzieci przybywają do małego miasteczka. Tam, zamiast nudy i codziennego znoju, odkrywają sekretny spadek oraz tajemnicę, której korzenie sięgają oryginalnej ekipy… Pogromców Duchów! Tak, "Pogromcy duchów. Dziedzictwo" to bezpośrednia kontynuacja ukochanych filmów przygodowych o firmie specjalizującej się w usuwaniu nadprzyrodzonego plugastwa. Humor, emocje i cała masa nostalgii – to będzie udany seans!
Rodzina do kina na ten film musi się wybrać. Wilk, lew i ja to pełna ciepła, przygód i wzruszeń opowieść o wielkiej przyjaźni między lwiątkiem, wilczkiem i ich opiekunką w otoczeniu tętniącej pięknem dziewiczej przyrody Kanady. Nie ma tu żadnych efektów specjalnych, a zwierzęta na planie naprawdę się zakumulowały. Prawdziwe wzruszenia, wspaniałe widoki i kochane zwierzaki – czego chcieć więcej?

26 LISTOPADA

Pora zajrzeć za kulisy afery, która odbiła się szerokim echem w polskich mediach. Przed Wami historia dziewczyn, które odkrywają, że przepych, luksus, wielkie pieniądze i ekskluzywne życie mają bardzo wysoką cenę. "Dziewczyny z Dubaju" podobno rozsadzą od środka polski show-business i obnażą hipokryzję środowiska pięknych i bogatych. To będzie gorąca premiera w sam raz na zimny listopad.

Trochę dramat, trochę czarna komedia oraz bohaterka emanująca silną, kobiecą energią. Tej pani lepiej nie wchodzić w paradę. Ridley Scott przedstawia Dom Gucci, czyli opowieść o modowej dynastii, oszałamiającym luksusie i rodzinnym biznesie, którego finał naznaczony był zbrodnią. W rolach głównych Lady Gaga, Adam Driver, Jared Leto, Jeremy Irons, Salma Hayek oraz Al Pacino. Oscar za kostiumy chyba gwarantowany, prawda? 
A na dobry koniec zapowiem Wam jeszcze najnowszą bajkę od Disneya. Fajnie jest mieć rodzinę, która dysponuje nadludzkimi mocami. Trochę gorzej, gdy jesteśmy jedynym członkiem tej familii, która takich mocy... nie posiada. "Nasze magiczne Encanto" to kolejna porcja przygód dla całej rodziny, nowych piosenek oraz przepięknej animacji. Już wkrótce przeczytacie naszą recenzję.

Najlepsze listopadowe filmy znajdziecie rzecz jasna w Multikinie. A jeśli TOP-ka Wam się spodobała, to napiszcie nam coś miłego w komentarzu. Do zobaczenia na kinowej sali!

Dom Gucci

Dom Gucci

Od lat: 15 158 min

Więcej o filmie
Wilk, lew i ja

Wilk, lew i ja

Familijny Przygodowy Od lat: 6 100 min

Więcej o filmie
Bo we mnie jest seks

Bo we mnie jest seks

Biograficzny Od lat: 15 105 min

Więcej o filmie
KURIER FRANCUSKI Z LIBERTY, KANSAS EVENING SUN

KURIER FRANCUSKI Z LIBERTY, KANSAS EVENING SUN

Komedia Od lat: 15 108 min

Więcej o filmie
Pogromcy duchów: Dziedzictwo

Pogromcy duchów: Dziedzictwo

Przygodowy Od lat: 13 124 min

Więcej o filmie
Dziewczyny z Dubaju

Dziewczyny z Dubaju

Dramat Sensacyjny Erotyczny Od lat: 15 146 min

Więcej o filmie
Nasze magiczne Encanto

Nasze magiczne Encanto

Animowany Familijny Przygodowy 110 min

Więcej o filmie