TOP Multikino

TOP | LIPCOWE PREMIERY dla CAŁEJ RODZINY

Raya, Mustang, kosmiczny mecz i nie tylko!

Nie ma to jak wybrać się całą rodzinką do kina, prawda? W najnowszym TOP Multikino przygotowaliśmy dla Was zestawienie najlepszych filmów familijnych w lipcu. Zaczynamy!

2 LIPCA

"Raya i ostatni smok" przenosi nas do magicznego miejsca, w którym ludzie i smoki żyli niegdyś w międzygatunkowej symbiozie. Niestety z powodu ataku przerażających stworów wszystkie smoki wyginęły. Ale czy aby na pewno? Dzielna Raya wyrusza na poszukiwanie ostatniego legendarnego stworzenia. Cudowny film, a nasza recenzja tylko to potwierdza. 

"Mustang z Dzikiej Doliny" to jedna z najbardziej ukochanych bajek studia Dreamworks. Film doczekał się nawet nominacji do Oscara! Po niemal dwudziestu latach kultowa animacja doczekała się kontynuacj. Przygotujcie się na wyjątkową przygodę na Dzikim Zachodzie. No to co, siodłamy konie i ruszamy na „Mustanga z Dzikiej Doliny: Drogę do wolności”!

9 LIPCA

Takiego spotkania chyba nikt się nie spodziewał. „Piotruś Pan i Alicja w Krainie Czarów” to dwie bajki w cenie jednej! A tak na serio, to w tym familijnym filmie fantasy poznamy rodzeństwo, Piotrusia i Alicję, które przeżyje niesamowite przygody. Alicja wpadnie do króliczej normy, a Piotruś stanie się hersztem Zaginionych Chłopców. Jednym zdaniem – będzie się działo! 

Małe, słodkie i nieco nieśmiałe Elfinki dotąd żyły pod ziemią ukrywając się przed ludźmi. Ale pewnego dnia odważna Elfie postanawia zerwać z ciasnotą i zaznać trochę światła dziennego. Wyjście na powierzchnię będzie obfitować w wiele zabawnych przygód oraz nowe przyjaźnie. „Elfinki” to bajka z morałem: warto pomagać innym!

16 LIPCA

Czy wy też wciąż wierzycie, że umiecie latać? Jeśli tak, to musicie wybrać się na kolejny mecz, od którego zależeć będą losy wszechświata…! Albo coś w ten deseń. LeBron James, Królik Bugs, Kaczor Duffy, Diabeł Tasmański i reszta ferajny zapraszają na trybuny Multikina. Kolejna część klasyka, „Kosmiczny mecz: Nowa era”, już wkrótce! 

23 LIPCA
Z rodziną najlepiej wychodzi się… do kina, nawet jeśli oznacza to wkroczenie na wojenną ścieżkę. Peter kocha swojego dziadka, ale nie aż tak, by oddać mu swój pokój, a samemu przenieść się na poddasze. Konflikt wisi w powietrzu… „Wojna z dziadkiem” to doborowo obsadzona zabawna familijna komedia o starciu pokoleń. Choć my raczej nie zadzieralibyśmy z Robertem De Niro…

Ludzie i smoki żyją w symbiozie- hmm, czy dzisiaj tego już nie było? Nieważne. Ludzie i smoki żyją w symbiozie, ale na horyzoncie pojawia się widmo konfliktu! Dzielny smok, leśny skrzat oraz pewien chłopiec ruszają na ratunek, a podczas tej podróży przydadzą się odwaga, spryt i… poczucie humoru. „Kraina smoków” z pewnością spodoba się najmłodszym kinomanom. 

30 LIPCA

Czy z atrakcji disneyowskiego parku rozrywki można zrobić świetny film? Ależ tak, dowiedziono tego jakiś czas temu, gdy na kinowe wody wypłynęli "Piraci z Karaibów ". Teraz przyszedł czas na kolejny żelazny punkt każdej wyprawy do Disneylandu - pora wybrać się na Jungle Cruise! Do zobaczenia w dziczy! To znaczy... w Multikinie, na seansie „Wyprawy do dżungli”!

Rodzina najlepsze filmy obejrzy oczywiście w Multikinie! Do zobaczenia!