TOP Multikino

TOP | "Legiony" i inne ŚWIETNE ROLE Sebastiana Fabijańskiego

Sebastian Fabijański to naprawdę wszechstronny aktor. W dzisiejszym zestawieniu przyjrzymy się najciekawszym rolom faceta, który potrafi zagrać psychopatę, zatańczyć i rozwiązać kryminalną zagadkę. Albo, jak w „Legionach”, wcielić się w dezertera miotającego się po Polsce walczącej o odzyskanie niepodległości. W filmie dzieje się bardzo dużo, więc jeśli macie ochotę na porządną polską superprodukcję, to czym prędzej kupujcie bilety do Multikina. Sprawdźcie też naszą recenzję „Legionów”. A tymczasem przypomnijmy sobie, którymi rolami na wielkim ekranie zachwycał nas Sebastian Fabijański.  
Panie Dulskie” w reżyserii samego Filipa Bajona perfekcyjnie wykorzystały aparycję Sebastiana Fabijańskiego. Aktor jest tutaj niepoprawnym uwodzicielem, który przy kobietach po prostu nie może się powstrzymać.
Wiecie kto także nie mógł się powstrzymać? „Cukier” z „Pitbulla: Niebezpiecznych kobiet”. Fabijański zaprezentował tutuaj rzadką w polskim kinie realistyczną kreację psychopaty, który – trochę jak Joker – uwielbia, gdy świat płonie.
Nasz rodzimy „Jeziorak” bywał nazywany polską wersją serialu „Dochodzenie” i trzeba przyznać, że coś w tym jest. Wieje chłodem, tajemnice skrywają tajemnice, a Fabijański przerzuca się ripostami z Jowitą Budnik.
W zeszłorocznym „Kamerdynerze” Fabijański – troszkę jak w „Legionach” – zagrał wyrzutka rozsmakowanego w zakazanej miłości. Na dokładkę piękne kaszubskie krajobrazy i fascynująca historia świata, którego już nie ma. 
A na koniec przykład całkowicie oderwany od rzeczywistości. Sebastian Fabijański czasem chciałby sobie po prostu zaśpiewać i zatańczyć, czego efektem był film „#WszystkoGra”. A skoro wszystko gra, to chyba spoko. Co nie?
Na „Legiony” zapraszamy do Multikina już od dzisiaj. Do zobaczenia!
Legiony

Legiony

Historyczny Od lat: 13 139 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do TOP | "Legiony" i inne ŚWIETNE ROLE Sebastiana Fabijańskiego

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.