TOP Multikino

TOP | "Kapitan Marvel" i inne POTĘŻNE BOHATERKI

Idealnie na Dzień Kobiet.

Czy to właśnie ona odpstryknie pstryknięcie Thanosa? Kapitan Marvel nadciąga! A wraz z nią niesamowita przygoda rozgrywająca się w latach 90.
Domyślacie się, co to oznacza? W skrócie: Nick Fury wciąż ma dwoje oczu, a Kapitan Ameryka wciąż leży pod lodem. Oto przed Wami geneza najpotężniejszej superbohaterki Marvela, dzielnej pani pilot, która po tajemniczym wypadku nabiera niesamowitych mocy. Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o tej postaci, to zapraszam do naszego artykułu, w którym wyjaśniamy "Kim właściwie jest Kapitan Marvel?” Tymczasem – skoro dziewczyny górą (i to nie tylko dzisiaj!) to mam dla was zestawienie najtwardszych dziewczyn, jakie widziało kino. Zaczynamy!
Wonder Woman przetarła szlak Kapitan Marvel jako pierwsza superbohaterka, która wystąpiła w solowej produkcji. Wkrótce premiera kontynuacji - „Wonder Woman 1984”. Mam nadzieję, że kolejne przygody Diany z Temiskiry będą równie udane, jak część pierwsza.
Najtwardsza pani oficer w tej części kosmosu to inteligentna, odważna i przy okazji piekielnie seksowna bohaterka, której niestraszne są nawet przerażające kosmiczne monstra. Ellen Ripley z serii „Obcy” w kultowej kreacji Sigourney Weaver jest dosłownie nie do zdarcia.
Sarah Connor w pierwszym „Terminatorze” była zahukaną kelnerką. W kontynuacji zobaczyliśmy jej drugie oblicze zimnokrwistej zabójczyni robotów z przyszłości. Linda Hamilton powróci do tej roli już w listopadzie, gdy nowy „Terminator” wejdzie na ekrany kin. Tak! She’ll be back.
„Mad Max: na drodze gniewu” zastanawiająco mało czasu ekranowego poświęcił tytułowemu protagoniście. Oko kamery wolało w zamian skupić się na Imperator Furiosie, granej z prawdziwą furią przez Charlize Theron. Ta babka rozwali was jedną ręką i to nie jest przenośnia.
Zestawienie kończymy Larą Croft. Ale nie tą Larą młodziutką, w interpretacji prześlicznej Alicii Vikander, ale Larą doświadczoną o twarzy i kształtach Angeliny Jolie. Zawadiackie spojrzenie, długi warkocz, ciasny kombinezon i te dwa… pistolety!
Zapraszamy do Multikina na "Kapitan Marvel"!
Kapitan Marvel

Kapitan Marvel

Akcja Science-Fiction Od lat: 12 124 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do TOP | "Kapitan Marvel" i inne POTĘŻNE BOHATERKI

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.