TOP Multikino

TOP | GRUDNIOWE PREMIERY W MULTIKINIE - część DRUGA

Pająki, Matriksy i pizza

No cześć. A pamiętacie, jak na Spider-Mana mówiło się jeszcze „Człowiek-Pająk”? Czy jesteście fanami Pajączka od dawna, czy dopiero co daliście się ugryźć, z pewnością czekacie na premierę najnowszej części przygód przyjaznego superbohatera z sąsiedztwa. Tym razem Peter Parker wpadnie naprawdę w nieliche tarapaty. Z powodu niezbyt udanego eksperymentu przeprowadzonego wraz z doktorem Strange’em nasz pechowy heros wpada w sieć wieloświatu. A skoro wieloświat, to wielu wrogów czyhać będzie na zdrowie naszego bohatera. Pamiętacie Willema Dafoe jako Zielonego Goblina? Albo Jamiego Foxxa w roli Electro? Nieważne, że panowie pojawiali się w odrębnych, niepowiązanych ze sobą seriach filmowych. Za sprawą magii Strange’a złoczyńcy dostali się do MCU i z ochotą rzucą się na biednego Pajączka o twarzy Toma Hollanda. Fani wierzą jednak, że Pająkowi-Tomowi pomogą także pająk-Tobey i pająk-Andrew. Jeśli te plotki się potwierdzą, to oznaczać będzie, że twórcy „Spider-Man: Bez drogi do domu”, czyli kolejnego widowiskowego filmu Marvela, przygotowali dla nas coś naprawdę specjalnego. To trochę jak ja, bo zmajstrowałem dla Was kolejną TOP-kę. Przed Wami pozostałe najlepsze premiery drugiej połowy grudnia. Zaczynamy!

  • 17 GRUDNIA
Misiek jest zmęczony obowiązkami króla polarnego i postanawia trochę się rozerwać. Największy park rozrywki na świecie będzie idealnym miejscem na odrobinę relaksu. Misiek: Ekipa na wakacjach to jeszcze więcej przygód, śmiechu, zabawy i… szaleństw lemingów rozrabiaków. 
  • 22 GRUDNIA
Wstawaj Neo, jest robota do zrobienia! Keanu Reeves i Carrie Ann Moss powracają na ekrany jako niezawodny duet parający się demolką i kopaniem tyłków. Matrix: Zmartwychwstania” to nie tyle czwarta część kultowej serii, ile nowy początek. Ale spokojnie, Neo wciąż umie w kung fu.

Hiszpański romans to najnowsze dzieło Woody’ego Allena, króla neurotycznych komedyjek o sobie samym. Tym razem trafiamy na festiwal filmowy w San Sebastian, gdzie rozkwitną romanse, przytrafią się sercowe kłopoty, a magia kina odmieni życie niejednej osoby.

  • 24 GRUDNIA
Był już kultowy film fabularny, który zgarnął 5 Oscarów, był serial animowany, który za dzieciaka oglądałem z wypiekami na twarzy, był też remake z Jackie Chanem. Teraz przyszła pora na pełnometrażowy film animowany dla całej rodziny. W 80 dni dookoła świata to idealny pomysł na familijny gwiazdkowy seans. Jesteście gotowi na podróż?
  • 31 GRUDNIA

Rzutem na grudniową taśmę załapał się także najnowszy film Paula Thomasa Andersona zatytułowany „Licorice pizza”. To specyficzne wyrażenie oznacza placek, ale winylowy. Wracamy do lat 70! To będzie nostalgiczny, optymistyczny seans pełen dobrej muzyki. W rolach głównych debiutanci: jedna z sióstr Haim oraz syn Philipa Seymoura Hoffmana.

Na drugą połowę najlepszych grudniowych hitów wybierzecie się do Multikina! Na które filmy czekacie najbardziej? Dajcie nam znać. 

Do zobaczenia!

Spider-Man. Bez Drogi do domu

Spider-Man. Bez Drogi do domu

Akcja Science-Fiction Od lat: 13 148 min

Więcej o filmie
Matrix Zmartwychwstania

Matrix Zmartwychwstania

Akcja Science-Fiction Od lat: 15 148 min

Więcej o filmie
Misiek: Ekipa na wakacjach

Misiek: Ekipa na wakacjach

Animowany Komedia Przygodowy Od lat: b.o. 89 min

Więcej o filmie
Hiszpański romans

Hiszpański romans

Komedia romantyczna Od lat: 15 92 min

Więcej o filmie
Licorice Pizza

Licorice Pizza

Dramat Od lat: 15 133 min

Więcej o filmie
W 80 dni dookoła świata

W 80 dni dookoła świata

Animowany Familijny Przygodowy Od lat: 5 83 min

Więcej o filmie