Newsy

Tom Hiddleston o Lokim w "Thor: Mroczny świat"

MTV rozmawiało z Tomem Hiddlestonem o jego roli Lokiego w nadchodzącym filmie "Thor: Mroczny świat".

- To roller coaster, bez dwóch zdań - powiedział Hiddleston o filmie. - Jest pełen wzlotów i upadków, pętli, zakrętów i zwrotów. Zabierze was do miejsc, których wcześniej nie widzieliście.

W filmie Loki sprzymierzy się z Thorem w walce z Malekithem, wodzem Mrocznym Elfów. - One dysponują pradawną klątwą przeciwko Asgardowi i panowaniu Odyna a teraz wróciły.

Ale Loki pozostanie cierniem w boku Thora. - Loki ma bardzo skomplikowaną relację z Thorem - mwói Hiddleston. - Jest agentem chaosu, który nie ma sobie równych w swoim świecie. Zna swoją prawdziwą naturę. wie, że nie należy do rodziny Asgardu i na początku filmu jest zamknięty w najgłębszej, najciemniejszej otchłani lochu jako wróg publiczny numer jeden.

Czy zobaczymy Lokiego w kolejnych filmach, po tym jak Joss Whedon zapowiedział, że na pewno nie pojawi się w "Avengers: Age of Ultron"?

- Czuję, że jest pewna niedokończona sprawa pomiędzy Lokim a Hulkiem - odpowiedział żartobliwie aktor nawiązując do sceny walki z "Avengers". - Czuję, że to nie była uczciwa walka. Kto wie, będziecie musieli zobaczyć co stanie się w "Thor: Mroczny świat" by dowiedzieć się co stanie się z Lokim.


[AK / ComingSoon]

News ze Stopklatki

Obrazek - wiecej na Stopklatka_ikonka.png

Thor: Mroczny świat

Thor: Mroczny świat

Fantasy Przygodowy Od lat: 12 115 min

Więcej o filmie
Thor: Mroczny świat 2D - dubbing

Thor: Mroczny świat 2D - dubbing

Fantasy Przygodowy Od lat: 12 115 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Tom Hiddleston o Lokim w "Thor: Mroczny świat"

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.