TOP Multikino

„Thor: Ragnarok”: Thor w akcji

Potężne akcje potężnego herosa

Potężny Thor powraca, by w czeluściach kosmosu zmierzyć się z Niesamowitym Hulkiem – oto na ekrany Multikina wchodzi „Thor: Ragnarok”, czyli gratka dla fanów superbohaterskiej demolki!
Co jak co, ale nordyckie bóstwo i wiecznie wkurzony zielony stwór to idealnie (nie)dobrana para. Ale Thor w wersji solo także gwarantuje wielkie emocje! Przypomnijmy sobie kilka najlepszych akcji z udziałem złotowłosego herosa.

1.    Lodowa bestia z krainy skutej wieczną zmarzliną to nic dla naszego złotowłosego bohatera. Przyjaciół w potrzebie Thor nie zostawia i niosąc ratunek gotów jest nawet przebić głową mur, gdzie „mur” rozumiemy jako „cielsko ogromnego potwora”.
2.    Czasami niektóre stwory są chętne do bitki, jak np. ta kamienna pokraka. Problem w tym, że czasami Thor po prostu nie ma czasu. Po co tracić siły na pojedynek, gdy ma się w zanadrzu magiczny młot Mjolnir?
3.    Nawet pozornie niezniszczalni przeciwnicy są niczym w porównaniu z potęgą Potężnego Thora. Destroyer miał być bronią ostateczną, monstrum stworzonym w celach całkowitego zniszczenia. Cóz, Thor jednakże jest bogiem.
4.    Co tam monstra rozmiarów wszelkich! Na koniec zostawiłem moment, w którym Thor jednym uderzeniem Mjolnira obraca w perzynę… całe miasto. Tak po prostu. Bo może.
Na potężny seans „Thor: Ragnarok” zaprasza
Piotr Olczyk