Newsy

"The Disaster Artist": Pokazy przedpremierowe

Tego nie można przegapić!

Być miłośnikiem kina i nie znać "The Room"? Trudno mi to sobie wyobrazić. "Dzieło" Tomm'yego Wiseau zapisało się na kartach kinematografii jako bez wątpienia jeden z najgorszych filmów wszech czasów. Trudno jednak nie odmówić tej produkcji pewnego uroku. "The Room" otoczony jest kultem - podczas pokazów fani cytują absurdalne kwestie wraz z bohaterami i rzucają w ekran różnymi przedmiotami. James Franco, zafascynowany filmem Wiseau, stworzył komedię "The Disaster Artist" opowiadającą o powstaniu "The Room". A my chcemy Wam to wszystko pokazać na naszym ogromnym ekranie!
Stanie się to szybciej, niż myślicie - "The Disaster Artist" ma premierę 9 lutego, ale w Multikinie pokażemy go wcześniej, bo już w najbliższą niedzielę 28 stycznia. Szykujcie się na pokazy w tych Multikinach: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Jaworzno, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań Stary Browar, Radom, Rybnik, Rzeszów, Sopot, Szczecin, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Pasaż.

Życzymy udanego seansu! Bilety zdobędziecie tutaj na stronie, za pomocą appki Multikino na Android i iOS, po rozmowie z naszym botem na Messengerze oraz tradycyjnie, czyli w kasie kina.

The Disaster Artist

The Disaster Artist

Komedia Dramat Od lat: 15 103 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do "The Disaster Artist": Pokazy przedpremierowe

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.