Newsy

THE CURE | Zobacz koncert NA WIELKIM EKRANIE!

Lipcowy wieczór z kultową kapelą.

To prawdziwa gratka dla wszystkich fanów The Cure – już 18 lipca na ekranach Multikina zadebiutuje widowisko koncertowe „The Cure - Anniversary 1978-2018 Live in Hyde Park London”. The Cure, jeden z najważniejszych zespołów w historii muzyki, przez cztery dekady regularnie dostarczał fanom niezliczoną ilość świetnych piosenek. Z okazji swojego czterdziestolecia w jeden lipcowy wieczór ta wyjątkowa kapela dała koncert, podczas którego zabrała słuchaczy w podróż przez czas prezentując wiele ze swoich najsłynniejszych hitów. „Lullaby”, „Boys Don’t Cry” czy „Friday I’m In Love” - niczego podczas tego występu nie zabrakło. Nie dziwi więc, że kultowy The Independent przyznał koncertowi pięć gwiazdek i nazwał show „doskonałym zestawem hitów”.
Całość wyreżyserował Tim Pope, który dobrze zna się z The Cure. „Chciałem, żeby widzowie mieli wrażenie, że są w samym środku akcji, w samym sercu muzyki. Nasz film naprawdę oddaje prawdziwą moc i pasję The Cure”, mówi reżyser, który ma za sobą stworzenie w 1986 roku innego „koncerciwa” Cure’ów „In Orange”. Ale w odróżnieniu od tamtego kultowego dzieła, które jednak mocno się zestarzało w warstwie wizualnej, najnowszy „Live in Hyde Park” wygląda fenomenalnie. Lecz krystalicznie czysty obraz to nie wszystko. Dźwięk zmontował sam Robert Smith, który czuwał, by wszystko wybrzmiało możliwie jak najlepiej. 3
 
„The Cure - Anniversary 1978-2018 Live in Hyde Park London” pojawi się na wielkim ekranie Multikina już w czwartek 18 lipca. Bilety już na naszej stronie!
The Cure: Anniversary 1978-2018 Live in Hyde Park

The Cure: Anniversary 1978-2018 Live in Hyde Park

155 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do THE CURE | Zobacz koncert NA WIELKIM EKRANIE!

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.