Newsy

"The Batman" | Niesamowity BRUTALNY nowy ZWIASTUN!

Piorunujące wrażenie

Gotham nigdy nie było tak mroczne, a Mroczny Rycerz tak brutalny. Pierwszy teaser "The Batman" rozpalił publiczność podczas konwentu DC FanDome. Zanim cokolwiek napiszemy, to pozwólcie, że puścimy sobie tę zajawkę jeszcze raz. Robi piorunujące wrażenie! Zobaczcie sami. 

"The Batman" Matta Reevesa podzielił fanów już na samym początku produkcji, gdy ogłoszono że w rolę Bruce'a Wayne'a wcieli się Robert Pattinson. W oczach wielu kinomaniaków aktor wciąż jest Edwardem z niezbyt poważanej serii "Zmierzch". Ostatnimi laty Pattinson udowodnił, że doskonale zna się na swoim fachu występując w tak nagradzanych i szeroko komentowanych filmach, jak "Lighthouse", "Good Time" czy "High Life". Ba, właśnie w tej chwili podziwiamy jego kunszt w "Tenet" Christophera Nolana. Więcej wiary, moi drodzy! "Battinson" z pewnością sobie poradzi, co udowadnia teaser "The Batman".

Począwszy od nastrojowych dźwięków "Something In The Way" Nirvany, przez mroczny klimat i odważne decyzje, jak przedstawienie Człowieka-Zagadki w wersji psychopatycznego mordercy, aż po udręczoną twarz Bruce'a Wayne'a i absolutną furię, z jaką Batman przerabia na miazgę ulicznego opryszka - "The Batman" szykuje się na ultrarealistyczną i mocno przyziemną opowieść. Reżyser Matt Reeves wspomniał, że bardziej od kolorowych złoczyńców i rozbuchanych sekwencji akcji interesuje go przyjrzenie się korupcji i przestępstwom w Gotham, a Mroczny Rycerz w wydaniu Pattinsona ma po raz pierwszy na wielkim ekranie pokazać Batmana jako wybitnego detektywa. Jest na co czekać! "The Batman" przybędzie do Multikina już w przyszłym roku.