Newsy

Ten film „wbija w fotel”

Jest coś podniecającego w mężczyznach, którzy ocierają się o śmierć. Wie o tym główny bohater filmu „Wyścig” - James Hunt, który bez skrupułów wykorzystuje ten fakt, uwodząc kobiety. Jeśli faktycznie dobrego kochanka poznaje się po tym, jak prowadzi samochód, to kierowcy Formuły 1 plasują się naprawdę na wysokich pozycjach.

Film „Wyścig”, który wchodzi do kin już 8 listopada zbiera jedynie najlepsze recenzje i podbija serca nie tylko fanów tego sportu, ale przede wszystkim kobiet. To zasługa genialnego Chrisa Hemswortha grającego legendę toru - Jamesa Hunta. Pierwszy raz w kinach pojawia się film o męskim świecie, który tak bardzo pokochają kobiety.

„Wyścig”, określany przez krytyków „najlepszym filmem roku” (Empire), opowiada prawdziwą historię niezwykłej rywalizacji dwóch kierowców Formuły 1 – Jamesa Hunta i Niki Laudy. Ten film „wbija w fotel”. Trzymają w napięciu nie tylko genialnie pokazane wyścigi, ale również historia rywalizacji między najlepszymi kierowcami  F1. Zdobywca Oscara - Ron Howard, znów zdaje egzamin na najwyższym poziomie i daje widzom „kawał porywającej rozrywki”. Film zbiera najlepsze recenzje na całym świecie. Świetni aktorzy: Chris Hemsworth („Avengers”), Daniel Brühl („Bękarty wojny”), Olivia Wilde („Tron: Dziedzictwo”) i Aleksandra Maria Lara („Lektor”, „Control”) sprawiają, że ogląda się go z zapartym tchem. Jest to również w dużej mierze zasługa scenarzysty - nominowanego do Oscara - Petera Morgana („Frost/Nixon”, „Królowa”).

„Wyścig” rzucił na kolana zagranicznych krytyków, stając na podium z tytułem najlepszego filmu roku. „Porywający, dynamiczny, inteligentny, wibrujący niezwykłą energią” - pisze Screen International. „Istnieje duża szansa, że nic nie wiecie o wyścigach Formuły 1 i niewiele was ona obchodzi. Po obejrzeniu tego ekscytującego filmu, zmienicie zdanie!” - dodaje US Weekly.

„Wyścig” – najlepszy film roku, już od 8 listopada w kinach.

Death Race wyścig śmierci

Death Race wyścig śmierci

89 min

Więcej o filmie
Mali agenci 4D: Wyścig z czasem

Mali agenci 4D: Wyścig z czasem

Familijny Komedia Przygodowy Od lat: b.o. 90 min

Więcej o filmie
Wyścig

Wyścig

Akcja Dramat Od lat: 15 123 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Ten film „wbija w fotel”

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.