Newsy

Ten aktor ma patent na łamanie kobiecych serc!

Może nie ma aparycji supermodela, ale ma w sobie to „coś”. Urok, który utrzymuje go nie tylko na okładkach amerykańskich tabloidów, jak i pozwala uwodzić bez końca.

Ryan Gosling bezsprzecznie ma patent na łamanie kobiecych serc - na koncie ma nie tylko gorące romanse z Sandrą Bullock, Olivią Wilde czy Michelle Williams, ale miliony wyszeptanych  przez fanki „kocham cię”. Media donoszą, że jego „grafik Casanovy” znów kipi, a to za sprawą filmu „Drive” – ociekającej adrenaliną „love story”.


Gosling wciela się tutaj w Drivera, który za dnia pracuje jako kaskader, a nocami wynajmuje się jako kierowca gangsterów. Żyje, balansując na cienkiej granicy między rozsądkiem a brawurą. W Irene, dziewczynę, dla której tym razem Gosling straci głowę, wciela się Carey Muligan, znana z ról urokliwych bohaterek w „Była sobie dziewczyna” czy „Duma i uprzedzenie”. Kobieta o wyglądzie anioła rozpętuje wokół Drivera prawdziwe piekło. Plotki donoszą, że Gosling prywatnie lubuje się jednak w bardziej diabelskich charakterach,  stąd na planie chwyty ze szkoły uwodzenia chętniej stosował na Christinie Hendricks,  która w „Drive” jest prawdziwą femme fatale.


O tym jak Ryan Gosling prezentuje się na tle ryku silników, rozgrzanych masek samochodów, i która z dwóch dam może być rywalką dla rozkochanych fanek, dowiemy się w kinach już 16 września.

Drive - film, który kręci kobiety.
Już od 16 września w kinach!

Coś

Coś

Science-Fiction Horror Od lat: 15 103 min

Więcej o filmie
Cosmopolis

Cosmopolis

Dramat Thriller Od lat: 15 110 min

Więcej o filmie
Dzień dobry, kocham cię!

Dzień dobry, kocham cię!

Komedia Od lat: 12 92 min

Więcej o filmie
Coś za mną chodzi

Coś za mną chodzi

Horror Od lat: 15 100 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Ten aktor ma patent na łamanie kobiecych serc!

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.