Newsy

Te filmy warto obejrzeć w grudniu

Sprawdźcie, na jakie superhity powinniście zwrócić szczególną uwagę!

Grudzień to czas, w którym każdemu udziela się świąteczna gorączka, a nasze głowy zaprząta głównie poszukiwanie prezentów w takt hitu „Last Christmas”. Jeśli jednak będziecie chcieli na chwilę zatrzymać się w całym tym zgiełku i odprężyć na kinowym fotelu, mamy dla Was kilka niezwykle atrakcyjnych propozycji. Zapraszamy na przegląd filmów, które mocno Was rozgrzeją w chłodniejsze dni. Zaczynamy!

Zobacz też: Niesamowite Mikołajki w Multikinie

Zabójcze maszyny (premiera 7.12)

Zapewniamy, że na tym filmie na pewno nie będą nudzić się nastolatki i ich rodzice. „Zabójcze maszyny” to dzieło twórców m.in. „Władcy pierścieni”, „Hobbita” i „King Konga”, a więc specjalistów od epickiego kina. Akcja „Zabójczych maszyn” toczy się w przyszłości, kiedy to cywilizacja człowieka została zniszczona przez przerażający kataklizm. Ludzkość potrafiła zaadaptować się do nowych warunków. W tym przerażającym świecie metropolie przemieszają się po świecie, pochłaniając mniejsze osady. Ale czy można jeszcze odwrócić bieg wydarzeń? Dwójka młodych ludzi stworzy w tym celu sojusz, który będzie miał szansę zmienić losy świata…

Mary Poppins powraca (premiera 19.12)

Najsłynniejsza brytyjska niania powraca w wielkim stylu. Tym razem Mary Poppins (Emily Blunt) pomoże odnaleźć radość życia nowemu pokoleniu rodziny Banksów. Dzięki swoim niesamowitym umiejętnościom pomoże przemienić życie familii w kolorową przygodę.

Za ekranizacją filmu stoi Rob Marshall, który ma na swoim koncie takie hity jak m.in. „Chicago” i „Tajemnice lasu”. Z kolei scenariusz opracował David Magee - autor niezapomnianego skryptu do „Życia Pi”. Czy potrzeba Wam lepszych rekomendacji?

Aquaman (premiera 21.12)

„Aquaman” to spektakularna opowieść o królu Siedmiu Mórz, który sprawuje niepodzielnie władzę nad Atlantydą. Na jego barkach spoczywa ochrona swojego ludu, jak i całego świata. Niestety pewnego dnia spokój Aquamana zburzą pustoszący wody ludzie, jak i jego poddani, którzy nagle zaczną dążyć do wszczęcia buntu. Czy Aquaman będzie w stanie poradzić sobie z nagromadzeniem problemów i utrzyma pozycję wszechmocnego władcy?

W tej epickiej historii zachwycą Was nie tylko efekty specjalne i wspaniałe kostiumy, ale również świetne role aktorskie. Na ekranie zobaczycie m.in. znanego z „Gry o tron” Jasona Momoę, Nicole Kidman, Willema Dafoe i Amber Heard.

Pech to nie grzech (premiera 28.12)

Ryszard Zatorski, twórca komediowych hitów: „Porady na zdrady”, „Dzień dobry, kocham cię!”, „Tylko mnie kochaj”, „Dlaczego nie!” i „Nigdy w życiu!” postanowił zaserwować na koniec roku smakowitą komedię romantyczną. Tym razem przedstawia pełną gwiazd, humoru i wzruszeń opowieść o przyjaźni, miłości i wszystkim tym, co pomiędzy. Na ekranie nie zabraknie miłosnej intrygi, forteli, ale też pięknej historii o miłości. I to niejednej!

W obsadzie filmu pojawiają się najgorętsze nazwiska ostatnich miesięcy - Mikołaj Roznerski, Barbara Kurdej-Szatan, Anna Mucha, Tomasz Karolaka, Michał Koterski, Krzysztof Czeczot, Anna Dereszowska oraz – po raz pierwszy w głównej roli – Maria Dębska.

A Wy wiecie już, na co wybierzecie się do kina w grudniu? Swoje typy wpisujcie w komentarzach!

Aquaman

Aquaman

Akcja Familijny Science-Fiction Od lat: 12 143 min

Więcej o filmie
Zabójcze maszyny

Zabójcze maszyny

Science-Fiction Od lat: 13 128 min

Więcej o filmie
Mary Poppins powraca

Mary Poppins powraca

Familijny

Więcej o filmie
Pech to nie grzech

Pech to nie grzech

Komedia romantyczna Od lat: 15 82 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Te filmy warto obejrzeć w grudniu

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.