Newsy

"Tak słodka, że można się w niej zakochać"

Agnieszka Więdłocha na nowym plakacie hitu – „Planeta Singli”.

Prezentujemy nowy plakat lidera krajowego box office – hitu „Planeta Singli”. Świetnie przyjęta przez widzów i krytyków komedia romantyczna zanotowała bardzo udany start na polskich ekranach. Jej frekwencja przekroczyła już 0,25 miliona widzów! Na posterze zalotnym spojrzeniem uwodzi Agnieszka Więdłocha, która w walentynkowej komedii z mnóstwem niespodzianek wciela się w ukrywającą seksapil nauczycielkę. „Śliczna” (eska.pl), „urocza” (Telemagazyn), „bardzo przyjemna” (wyborcza.pl) i „tak słodka, że można się w niej ekranowo zakochać” (reżyser, Mitja Okorn).

Planeta Singli

„Kiedy poznałam fabułę ‘Planety Singli’, byłam zachwycona. Cieszę się, że ten film powstał i tak świetnie wyszedł. Jest zabawny, nieżenujący, przyjemnie się go ogląda. Na ‘Planecie Singli’ można się nawet popłakać – ze śmiechu i ze wzruszenia. Film mówi o tym, że miłości w życiu można szukać na wiele sposobów. Jednym z nich jest internet, w którym można znaleźć swego księcia lub królewnę z bajki” – mówi o filmie Agnieszka Więdłocha.

Bohaterka „Planety Singli” Ania (Agnieszka Więdłocha) jest uroczą, romantyczną, ale niezbyt pewną siebie nauczycielką, poszukującą idealnego mężczyzny na internetowych portalach randkowych. Przypadkiem, w walentynkowy wieczór, spotyka showmana Tomka (Maciej Stuhr), który prowadzi najpopularniejszy i najbardziej kontrowersyjny program telewizyjny w kraju. Zachwycony niepoprawnym romantyzmem Ani, proponuje jej, żeby została bohaterką jego show – ona będzie umawiać się na randki przez internet, a on w swoim programie pokaże prawdziwą twarz facetów flirtujących w sieci i wyśmieje naiwność kobiet szukających tam ideału. Szalone randkowe przygody Ani szybko stają się wielkim przebojem. Jednak pewnego dnia Ania nieoczekiwanie spotyka… idealnego faceta – Antoniego (Michał Czernecki). Naciskany przez bezwzględną szefową stacji (Ewa Błaszczyk) Tomek musi ratować oglądalność programu. A może i własne uczucie do Ani.


Źródło: Kino Świat

Planeta Singli

Planeta Singli

Komedia romantyczna Od lat: 12 135 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do "Tak słodka, że można się w niej zakochać"

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.