Newsy

Tajemnica Strefy 51 rozwiązana!

Strefa 51 od wielu lat budzi fascynację miłośników teorii spiskowych. W tajnej, oddalonej od ciekawskich oczu bazie wojskowej miały znajdować się dowody na istnienie pozaziemskich form życia. Już od najbliższego piątku, w komedii dla małych i dużych - "Rodzinka nie z tej Ziemi", ciekawscy będą mogli poznać tajemnice kosmicznej ferajny!

Wiemy już że Strefa 51 istnieje, ale w jaki sposób międzyplanetarni podróżnicy mogą się z niej wydostać? Nic prostszego! Wystarczy że wymyślą jakiś fajny gadżet a Ziemianie wypuszczą ich wolno! Jak się bowiem okazuje, bohaterowie "Rodzinki nie z tej Ziemi" wynaleźli masę nowinek technologicznych,  z których mieszkańcy planety Ziemia korzystają na co dzień. Tak oto posiadający cztery ręce Pełzior wynalazł ekran dotykowy, a bibliotekarka Łypcia wkurzała się, że musi szukać książek, więc wymyśliła wyszukiwarkę.


Myśleliście że ludzie to takie bystrzaki? A jak sądzicie, kto stworzył internet, portale społecznościowe, komórki czy animację komputerową?"Rodzinka nie z tej Ziemi"(Escape from Planet Earth)
Premiera: 21 lutego 2014

Reżyseria: Cal Brunker (współtwórca “Jak ukraść księżyc”, “Epoka lodowcowa 4”)

Głosów użyczyli:
•    Brendan Fraser („Mumia”)
•    Rob Corddry („Jutro będzie futro”)
•    Ricky Gervais („Mali agenci. Wyscig z czasem”)
•    Jessica Alba („Maczeta”, „Fantastyczna czwórka”)

Gatunek: komedia animowana
Produkcja: USA 2013
Dystrybucja w Polsce: Monolith Films

Film twórców „Jak ukraść księżyc” i „Epoki lodowcowej 4”. Kosmiczna zabawa w stylu „Potwory kontra obcy”.

Astronauta Scorch Supernova uchodzi za bohatera narodowego populacji planety Baab. Podczas kolejnej kosmicznej wyprawy jego celem staje się Ziemia, z której odebrano tajemniczy sygnał S.O.S.. Międzyplanetarny podróżnik nie zdaje sobie sprawy, że jej mieszkańcy nie zareagują przyjaźnie na widok przybysza z innej planety. Tkwiącemu po uszy w tarapatach bohaterowi przychodzi z pomocą brat Gary, a gdy on również wpadnie w pułapkę Ziemian, na ratunek ruszy cała rodzinna flotylla Supernovych, która udowodni, że w rodzinie nieziemska wręcz siła!

 

Źródło: Rabbit Action

Rodzinka nie z tej Ziemi

Rodzinka nie z tej Ziemi

Animowany Familijny Przygodowy Od lat: b.o. 90 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Tajemnica Strefy 51 rozwiązana!

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.