Newsy

Szybszy i seksowniejszy od Ryana Goslinga

Jeśli po obejrzeniu „Drive” marzycie, żeby wraz z Ryanem Goslingiem sunąć po mrocznych zaułkach miasta, to wyhamujcie – pora przesiąść się do czegoś szybszego. Już 8 listopada, w kinach pojawi się najbardziej oczekiwany film roku – „Wyścig”, z Chrisem Hemsworthem w roli głównej.

„Wyścig” to oparta na faktach opowieść o rywalizacji dwóch kierowców Formuły 1 - Jamesa Hunta (Chris Hemsworth)  oraz  Nikiego Laudy (Daniel Brühl – „Bękarty wojny”). Tym mężczyznom nie była w stanie się oprzeć żadna kobieta. Sprawiali wrażenie napędzanych adrenaliną. Żyjący na wysokich obrotach nie bali się przekraczać fizycznych i psychicznych granic zarówno na torze, jak i w życiu prywatnym. Takiego filmu jeszcze nie było, bo nikomu nie udało się z taką pasją i emocjami sfilmować ludzi, którzy żyją na co dzień w przekonaniu, że śmierć zdarza się innym.

Prawdziwą historię dwóch wielkich legend Formuły 1, wyreżyserował zdobywca Oscara Ron Howard („Piękny umysł”, „Kod da Vinci”), a scenariusz wyszedł spod ręki nominowanego do Oscara Petera Morgana („Frost/Nixon”, „Królowa”). Do męskiego grona największych przystojniaków Hollywood dołączyła także seksowna Olivia Wilde („Tron. Dziedzictwo”, „Kowboje i obcy”), która gra modelkę, żonę Jamesa Hunta.


W kinach od 8 listopada.

Death Race wyścig śmierci

Death Race wyścig śmierci

89 min

Więcej o filmie
Mali agenci 4D: Wyścig z czasem

Mali agenci 4D: Wyścig z czasem

Familijny Komedia Przygodowy Od lat: b.o. 90 min

Więcej o filmie
Wyścig

Wyścig

Akcja Dramat Od lat: 15 123 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Szybszy i seksowniejszy od Ryana Goslinga

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.