Newsy

"Szybcy i wściekli 9" | Przedsprzedaż wystartowała!

Po bilety i w kosmos

Film "Szybcy i wściekli 9" obejrzycie w Multikinie, a już od 16 czerwca możecie kupić bilety i zapewnić sobie najlepsze miejsca na sali.
 
Vin Diesel już całkowicie odleciał... i to dosłownie! W najnowszym filmie z serii "Szybcy i wściekli" nasi bohaterowie polecą w kosmos. Tak, dobrze przeczytaliście - podobnie jak dla załogi Enterprise, tak dla Doma i jego rodziny kosmos okaże się być ostateczną granicą. Scenarzyści jak zwykle przygotowali całą masę scen, które oglądamy z zachwytem połączonym z niedowierzaniem. "Jak to się dzieje, że nic nam się nie dzieje?", pyta w filmie Tej, a my możemy tylko pokiwać głową. To przecież kino akcji o szybkich, szybszych i jeszcze bardziej wściekłych.
 
"Szybcy i wściekli 9" to nie tylko świetne sceny akcji, ale i plejada znanych aktorów. Na ekranie, oprócz Vina Diesela czy Michelle Rodriguez, pojawią się także Helen Mirren, Kurt Russel, Charlize Theron i John Cena, który wcieli się w nikczemnego brata Doma. Do serii powróci także ukochany przez fanów Han, którego ponownie zagra Sung Kang. Nie ma czasu do stracenia - kupujcie bilety i obejrzycie film "Szybcy i wściekli 9" na wielkim ekranie Multikina!

Szybcy i wściekli 9

Szybcy i wściekli 9

Akcja Od lat: 13 143 min

Więcej o filmie