Newsy

Sylwester pełen gwiazd

Nie masz jeszcze pomysłu na Sylwestra? Sprawdź jak spędzają go nowojorczycy w nowym filmie Garry’ego Marshalla, reżysera „Pretty Woman”.

Wiele osób twierdzi, że Sylwester pozbawiony jest magii. Dlaczego w takim razie ludzie na całym świecie zbierają się pełni nadzei w jedną noc, by uczcić nadchodzący rok? – pyta narrator filmu. Kto wciąż nie wierzy, niech odwiedzi w ten dzień Nowy Jork albo po prostu obejrzy „Sylwester w Nowym Jorku”, w którym spełnia się każde marzenie. Brzmi trochę tandetnie. Jednak nowy obraz Garry’ego Marshalla jest sympatyczny i znacznie mniej przesłodzony niż jego poprzednik „Walentynki”. 

A jeśli akcja rozgrywa się w NY, muszą być i gwiazdy. A są dosłownie wszędzie. W szpitalu leży umierający Robert De Niro i marzy, by jeszcze raz zobaczyć świetlistą kulę na Times Square, której opadanie nadzoruje Hilary Swank. De Niro opiekuje się doktor Cary Elves, a za rękę trzyma go pielęgniarka Halle Berry. W innym szpitalu zaś dwie pary, w tym Jessica Biel i Til Schweiger aka James Schwab, walczą o 25 tys. dolarów nagrody za urodzenie pierwszego dziecka w nowym roku.

Jon Bon Jovi z kolei śpiewa na ekskluzywnym balu i błaga o przebaczenie szefową cateringu, Katherine Heigl. Oczywiście jest i Ashton Kutcher (o dziwo znośny), który utknął w windzie z piękną chórzystką. I wiele innnych, znanych twarzy. Mi jednak do gustu najbardziej przypadł epizod z Michelle Pfeiffer, której wymagające postanowienia przednoworoczne (w zamian za zaproszenia na wspmniany bal) pomaga zrealizować Zac Efron. Jednym z nich jest podróż dookoła świata.

„Sylwester w Nowym Jorku”, reż. Garry Marshall, wyst. Halle Berry, Jessica Biel, Jon Bon Jovi, Abigail Breslin, Chris „Ludacris” Bridges, Robert De Niro, Josh Duhamel, Zac Efron, Hector Elizondo, Katherine Heigl, Ashton Kutcher, Seth Meyers, Lea Michele, Sarah Jessica Parker, Michelle Pfeiffer, Til Schweiger, Hilary Swank, Sofia Vergara

Jerzy Wasowski

Sylwester w Nowym Jorku

Sylwester w Nowym Jorku

Komedia romantyczna Od lat: 15 117 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Sylwester pełen gwiazd

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.