Newsy

Sylwester 2017: Szampańska zabawa w towarzystwie gwiazd kina!

W sylwestrowym repertuarze wyłącznie filmy przedpremierowe!

Niepowtarzalna filmowa atmosfera, pełen pakiet emocji od śmiechu po wzruszenia, do tego zaskakujące zwroty akcji i kinowy poczęstunek – jak co roku Multikino zaprasza kinomanów do spędzania ostatniej nocy roku przed dużym ekranem w towarzystwie gwiazd kina. W repertuarze tego wyjątkowego wieczoru znalazły się wyłącznie przedpremierowe tytuły!

Do wyboru macie dwa pakiety: „Gotowi na wszystko” oraz „Żyj pełnią życia”.

„Gotowi na wszystko” to filmy, które nie tylko rozbawią do łez, ale także zmuszą do głębszych refleksji. Zapraszamy na „Atak paniki”, czyli mozaikę różnych historii, które łączy jedno – bohaterowie dostają… tytułowego ataku paniki. „Gotowi na wszystko. Exterminator” rozbawi do łez. Film pokazuje, co dzieje się z niespełnionymi młodzieńczymi marzeniami o wielkiej karierze. Sylwestrową ucztę zamknie „Gra o wszystko” – to pełna zaskakujących zwrotów akcji historia Molly Bloom, właścicielki najbardziej ekskluzywnego, nielegalnego klubu pokerowego w USA.

W drugim sylwestrowym pakiecie „Żyj pełnią życia” oferujemy filmy, które zarażą optymizmem oraz wywołają łzy wzruszenia. „I tak cię kocham” to historia trudnej miłości, która wydarzyła się naprawdę. Pakistański komik i aktor zakochuje się ze wzajemnością w Amerykance. I tu zaczynają się prawdziwe kłopoty i komplikacje… „Cudowny chłopak” opowiada o Auggiem – chłopcu, który od urodzenia ma zdeformowaną twarz. W nowej szkole chce udowodnić rówieśnikom, że piękno to coś więcej niż wygląd. Na sylwestrowy deser proponujemy „Pełnię życia”. Film przedstawia historię młodego, charyzmatycznego mężczyzny, który zapada na chorobę, powodującą paraliż. W jednej chwili traci wszystko – a przynajmniej tak będzie mu się wydawało…

Oprócz oferty filmowej w cenie biletu czekają na Was produkty barowe o wartości ponad 65 złotych oraz lampka wina musującego o północy (w cenie biletu kupony na następujące produkty: średni popcorn solony, średnie nachos oraz dwa dowolnie wybrane duże napoje gazowane: Coca-Cola, Cola-Cola Zero, Fanta lub Sprite).

Bilety na Sylwestra 2017 w Multikinie można zakupić w kasach biletowych kin oraz na naszej stronie, wystarczy, że wybierzecie pakiet poniżej.

Sylwester 2017: Żyj pełnią życia

Sylwester 2017: Żyj pełnią życia

408 min

Więcej o filmie
Sylwester 2017: Gotowi na wszystko

Sylwester 2017: Gotowi na wszystko

430 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Sylwester 2017: Szampańska zabawa w towarzystwie gwiazd kina!

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.