Newsy

Świętuj z nami 25. urodziny Multikina!

Już 25 lat wyświetlamy dla Was na wielkich kinowych ekranach najlepsze filmy – zaczynając od blockbusterów, przez nasze rodzime produkcje i filmy familijne a kończąc na festiwalowych premierach! Z tej okazji zapraszamy Was do wspólnej zabawy i stworzenia własnego TOP 25 filmów ostatnich 25 lat!

Od 1998 roku nasze kina wyświetlają Wam największe filmowe hity i zapewniają rozrywkę na najwyższym poziomie. Wraz z rozwojem technologii w kinach pojawiły się cyfrowe projektory, mamy sale wyposażone w dźwięk Dolby Atmos, a widzowie mogą oglądać premiery na fotelach VIP lub rozkładanych fotelach Super VIP.

Z okazji naszych urodzin przygotowaliśmy grę, która pozwala stworzyć własne TOP 25 filmów minionych lat! Wejdźcie na stronę:  https://www.25latmultikina.pl/ i wybierzcie z każdego roku jedną produkcję, która zrobiła na Was największe wrażenie i zapadła w pamięci. Czy macie swój ulubiony gatunek filmowy? Czy Wasze zestawienia zdominuje ulubiona seria filmowa? A może ulubiony aktor lub aktorka? Wybierzecie filmy science fiction, thrillery czy komedie?

Swoje zestawienie możecie później udostępnić w social mediach, żeby pokazać, które premiery sprawiły, że zatraciliście się w filmowej opowieści podczas seansu w Multikinie!