Newsy

Świętuj urodziny Coca Cola w Multikinie!

Wybierasz się między 17 a 21 lipca do Multikina? Jeśli tak, to świętuj z nami urodziny Coca Cola! Kup zestaw z Coca Colą i odbierz voucher na dowolny film z sierpniowego repertuaru!

Już w ten weekend w kinach sieci Multikino premierowo można będzie zobaczyć polski romans „Na chwilę, na zawsze” oraz animację „Niezgaszalni”. Ponadto w repertuarze nadal znajdziesz produkcję „Elvis”, animację „Minionki: wejście Gru” i najnowszy film Marvela „Thor: Miłość i grom”. Jeśli wybierzesz się do kina między 17 a 21 lipca br. to świętuj z nami urodziny Coca Cola! Osoby, które od najbliższej niedzieli do czwartku kupują duży zestaw z Coca Colą otrzymają voucher, który od 1 do 31 sierpnia br. będzie można wymienić na bilet na dowolny film z naszego repertuaru.

Jakie filmy w sierpniu będzie można zobaczyć w Multikinie? W premierowym repertuarze znajdą się między innymi: animacja „DC Liga Super-Pets”, komedia obyczajowa „Każdy wie lepiej” z Joanną Kulig, „Bullet Train” z Bradem Pittem, horror „Nie!” czy kontynuację serii „After 4. Bez siebie nie przetrwamy”.

Voucher nabyty między 17 a 21 lipca br. nie będzie podlegał wymianie na wydarzenia specjalne. Regulamin akcji oraz szczegółowy repertuar są dostępne na naszej stronie www i w aplikacji mobilnej.

Regulamin akcji znajdziesz tutaj

Do zobaczenia w Multikinie!