Newsy

Święto Kina: Bilety tylko 12 zł!

Już 15 grudnia!

Multikino zaprasza do wspólnego świętowania! Już w najbliższą niedzielę odbędą się coroczne obchody Święta Kina. Bilety na wszystkie seanse odbywające się 15 grudnia możecie kupić za zaledwie 12 zł! To doskonała okazja, aby schronić się w kinowej sali przed świąteczną gorączką! Ponadto Multikino przygotowało dla fanów „Gwiezdnych wojen” wyjątkową niespodziankę – przed każdym seansem filmowym dla dorosłych będzie emitowany ekskluzywny materiał pokazujący kulisy pracy nad poszczególnymi częściami sagi.

Z okazji Święta Kina Multikino zaprasza do spędzenia niedzieli w doborowym, filmowym towarzystwie! Macie niepowtarzalną okazję zobaczyć premierowe filmy, a także nadrobić kinowe zaległości za jedyne 12 złotych! Tyle właśnie będą kosztować bilety na seanse 2D i 3D*.

W repertuarze nie zabranie pokazów mrożącego krew w żyłach horroru Czarne święta czy zabawnych komedii romantycznych: Jak poślubić milionera iLast Christmas. Ponadto widzowie wzruszą się oglądając „1800 gramów”, spróbują rozwiązać kryminalną zagadkę z produkcji Na noże, poznają poruszającą historię rapera Tomasza Chady w filmie Proceder oraz zobaczą jak mroczną naturę ma Joker. Święto Kina, to również doskonała okazja, żeby zobaczyć nominowany do Oscara film Jana KomasyBoże Ciało. Natomiast najmłodsi kinomani wraz ze „Śnieżną paczką” wybiorą się do „Krainy lodu 2”, gdzie będzie towarzyszył im Młody renifer Alex. Te i inne filmy będzie można zobaczyć podczas tegorocznej akcji.

Z okazji Święta Kina w sieci Multikino przed każdym seansem filmowym dla dorosłych zostanie wyświetlony ekskluzywny, nigdzie wcześniej niepublikowany materiał pokazujący kulisy pracy nad wcześniejszymi częściami „Gwiezdnych wojen”. To prawdziwa gratka dla fanów gwiezdnej sagi. Materiał filmowy będzie można zobaczyć tylko 15 grudnia!

Święto Kina to odbywająca się po raz szósty ogólnopolska akcja, w której udział biorą największe sieci kin, a także minipleksy oraz kina jednosalowe. Jej ideą jest promowanie kinematografii, a przede wszystkim kina jako rozrywki dostępnej dla wszystkich.

Więcej informacji oraz dokładną listę kin, biorących udział w Święcie Kina, znajdziecie tutaj: www.swietokina.com oraz na fanpage’u www.facebook.com/swietokina/.

*w przypadku projekcji 3D wymagana jest dopłata za okulary.

Kraina lodu 2

Kraina lodu 2

Animowany Familijny Przygodowy Od lat: b.o. 103 min

Więcej o filmie
Jak poślubić milionera

Jak poślubić milionera

Komedia romantyczna Od lat: 12 104 min

Więcej o filmie
Na noże (Hit za 14,90)

Na noże (Hit za 14,90)

Komedia Thriller Od lat: 15 130 min

Więcej o filmie ZAREZERWUJ/KUP BILET
1800 gramów

1800 gramów

Obyczajowy Od lat: 12 100 min

Więcej o filmie
Czarne święta

Czarne święta

Horror Od lat: 15 92 min

Więcej o filmie
Boże Ciało

Boże Ciało

Obyczajowy Od lat: 15 115 min

Więcej o filmie
Proceder

Proceder

Biograficzny Od lat: 15 139 min

Więcej o filmie
Śnieżna paczka

Śnieżna paczka

Animowany Familijny Od lat: b.o. 92 min

Więcej o filmie
Młody renifer Alex

Młody renifer Alex

Familijny Przygodowy Od lat: b.o. 87 min

Więcej o filmie
Last Christmas

Last Christmas

Komedia romantyczna Od lat: 12 103 min

Więcej o filmie
Joker

Joker

Dramat Od lat: 15 122 min

Więcej o filmie
Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie

Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie

Familijny Przygodowy Science-Fiction Od lat: 10 142 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Święto Kina: Bilety tylko 12 zł!

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Anna

Anna

12.12.2019, 16:05:20

Jak na święto kina, to strasznie słaby repertuar w tym dniu. Szkoda nawet 12 złotych, skoro praktycznie same filmy dla dzieci a zaległości typu Joker czy Boże Ciało nie da się nadrobić, bo zwyczajnie... nie ma ich w repertuarze mojego kina.

Przemek

Przemek

11.12.2019, 15:51:40

The end