TOP Multikino

Święta i Sylwester w Multikinie | Zobacz kinowe hity PRZEDPREMIEROWO

Wcześniej znaczy lepiej!

Byliście grzeczni w tym roku? Mamy dla Was wyjątkowy prezent - podczas świątecznej przerwy i w okolicach Sylwestra pokażemy Wam przedpremierowo kilka oczekiwanych hitów! Będzie i zabawnie, i sensacyjnie, i przygodowo. Znajdzie się coś i dla miłośników szalonych komedii, i dramatów opartych na faktach. Oto przedpremierowy rozkład jazdy w Multikinie!

25 I 26 GRUDNIA
Zmęczeni siedzeniem przy świątecznym stole? Ruszcie się do kina! Popcorn to bardzo zdrowa przekąska :) 25 oraz 26 grudnia pokażemy Wam przedpremierowo:

FUTRO Z MISIA, czyli szaloną komedię, w której występuje aktorska ekipa z kultowego filmu "Chłopaki nie płaczą". Przed kamerą pojawiają się więc między innymi obaj panowie Lubaszenko, Cezary Pazura, Michał Milowicz, Mirosław Zbrojewicz i inni. Czego się spodziewać? Wiadomo - będą gangsterskie porachunki, nieogarnięci bandyci, policjanci-fajtłapy i cała masa zabawnych tekstów.
JUMANJI: NASTĘPNY POZIOM to kontynuacja przeboju "Jumanji: Przygoda w dżungli". Przed kamerę znowu wracają między innymi Dwayne Johnson i JAck Black. Towarzyszy im nowy narybek w postaci dwóch Dannych, czyli Danny'ego DeVito i Danny'ego Glovera. Nasi bohaterowie ponownie zostają wciągnięci w sam środek gry, w której na każdym kroku czekają niebezpieczeństwa. Ale spokojnie, to film dla całej rodziny, więc nic tu nie jest do końca na serio. Jeśli polubiliście się z poprzednią częścią, to tutaj poczujecie się jak w domu. 
JAK ZOSTAŁEM GANGSTEREM. HISTORIA PRAWDZIWA to sensacyjna petarda oparta na prawdziwej historii. Przenosimy się do barwnych lat końcówki XX wieku i obserwujemy, jak nasi bohaterowie z przaśnych chłopców na posyłki wyrastają na bossów gangsterskiego półświatka. W rolach głównych Marcin Kowalczyk i Tomasz Włosok, a partnerują im Natalia Siwiec oraz Natalia Szroeder. Uwaga, na pokaz przedpremierowy filmu "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" może wpaść także 28 grudnia i 31 grudnia.
31 GRUDNIA
Kinowy biforek przed Sylwesterem? Mamy idealne propozycje - pełne humoru i pikanterii.

MAYDAY to filmowa adaptacja sztuki teatralnej o facecie, który ma dwie żony i dwa domy. Wszystko udaje się idealnie utrzymać w sekrecie, ale... do czasu, rzecz jasna :) „Mayday” to film reżysera przebojów „Planeta Singli 2” i „Planeta Singli 3” oraz współscenarzystki hitów „Lejdis” i „Śniadanie do łóżka”. Chyba już wiecie, czego się spodziewać? Cała masa humoru słownego i sytuacyjnego z lekkim zacięciem w stronę przebojowych amerykańskich komedii. W rolach głównych Piotr Adamczyk oraz Adam Woronowicz.
GORĄCY TEMAT to film w gorącej obsadzie (ufarbowane na platynowo Charlize Theron, Nicole Kidman i Margot Robbie <3) opowiadający o skandalu, jaki wybuchł w otoczeniu FOX NEWS, kultowej amerykańskiej telewizyjnej informacyjnej. Ta afera odbiła się szerokim echem na całym świecie i niejako rozpoczęła ruch #metoo. Całość napisał scenarzysta nagrodzony Oscarem za "Big Short". 
1 I 2 STYCZNIA
A po Sylwestrze na naszych ekranach zaczną harcować "Koty"! Całość jest oczywiście kinową ekranizacją kultowego musicalu, którego pod koniec lat 70. stworzył niemniej kultowy twórca, czyli Andrew Lloyd Webber. "Koty" zostały pokochane przez miliony i z pewnością kojarzycie piosenkę przewodnią. A jeśli nie, to sprawdźcie zwiastun filmowej wersji „Kotów”! W filmie zagrała śmietanka nie tylko filmowa, ale również muzyczna: Jennifer Hudson, Taylor Swift, Idris Elba, Judi Dench, Ian McKellen, Rebel Wilson!
Na świąteczno-noworoczne pokazy przedpremierowe zapraszamy do Multikina!
Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa

Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa

Akcja Sensacyjny Od lat: 15 140 min

Więcej o filmie
Futro z misia

Futro z misia

Komedia Od lat: 15 102 min

Więcej o filmie
Jumanji: Następny poziom

Jumanji: Następny poziom

Familijny Przygodowy Od lat: 12 123 min

Więcej o filmie
Mayday

Mayday

Komedia Od lat: 15 113 min

Więcej o filmie
Gorący temat

Gorący temat

Dramat Od lat: 15 109 min

Więcej o filmie
Koty

Koty

Musical Od lat: 12 110 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Święta i Sylwester w Multikinie | Zobacz kinowe hity PRZEDPREMIEROWO

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.