Newsy

Supernowoczesne Multikino Stary Browar z fotelami SUPERVIP

Wygoda, komfort i nowoczesność to główne cechy, charakteryzujące Multikino Stary Browar, w którym niedawno zakończył się remont. Jako jedyne kino w Polsce w pełni wyposażone zostało w najnowocześniejsze, elektroniczne sterowane fotele. Dzięki nim seanse w Multikinie można oglądać w pozycji… półleżącej!

Zastosowane w Multikinie Stary Browar nowoczesne fotele SUPERVIP na rynkach zachodnich zyskały ogromną popularność. Dzięki zaawansowanej technologii umożliwiają oglądanie seansów m.in. na półleżąco. Widz sam decyduje, jaka pozycja jest dla niego najwygodniejsza, używając do tego celu odpowiedniego przycisku przy fotelu. Co więcej fotele są szersze, wygodne, wykonane z miękkiego tworzywa, co jeszcze bardziej wpływa na komfort podczas oglądania.

Oprócz remontu sal kinowych w Multikinie Stary Browar nowy, designerski wygląd zyskały również inne przestrzenie kinowe – hol, część barowa i kasy biletowe.

- Komfort należy się każdemu – to główne założenie, jakie przyświecało nam podczas remontu w naszym kinie. Od teraz każdy, kto wybierze się do Multikina Stary Browar, będzie miał okazję obejrzeć film w zupełnie nowej jakości i wygodzie – zapewnia Remigiusz Śmiałkowski dyrektor Multikina w Starym Browarze. – Nie ma w Polsce drugiego takiego kina, które oferowałoby w standardzie tak nowoczesne rozwiązanie jak fotele SUPERVIP.

Multikino Stary Browar powstało w 2007 roku jako drugie kino sieci Multikino w Poznaniu. Znajduje się na II piętrze centrum handlowego Stary Browar. Obiekt dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. Oprócz bogatego repertuaru Multikino pokazuje także wydarzenia specjalne, tj. transmisje i retransmisje oper, teatrów, koncertów, wydarzeń sportowych, filmy z cyklu Kino na Obcasach czy seanse filmów edukacyjnych dla szkół. Ma w swojej ofercie liczne akcje specjalne, dzięki którym widzowie mogą wybrać się na seans w promocyjnej cenie. Tydzień zaczyna się od Multiponiedziałków z biletami w cenie 15 zł. Środy to w Multikinie MEGAŚRODY, bo największe premierowe filmy można zobaczyć za 14,90 zł. Uczniowie i studenci mogą skorzystać z M!Karty. Dzięki niej nie tylko obejrzą filmowe hity w atrakcyjnej cenie, ale także przystępując do programu lojalnościowego mają możliwość zbierania punktów, które podlegają wymianie na bilety. Multikino zadbało także o rodziny – z myślą o rodzinnych wypadach do kina przygotowało wyjątkową kartę „Rodzina do Kina”. Z kartą każdy płaci tyle samo co dziecko. Dodatkowo posiadacz karty może skorzystać z wielu atrakcyjnych zniżek.

Komentarze

Dodaj swój komentarz do Supernowoczesne Multikino Stary Browar z fotelami SUPERVIP

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Tomasz

Tomasz

02.11.2018, 17:48:14

Zdecydowanie wcześniej takie fotele były w Silver Screen (teraz już Multikino) w Łodzi. Fakt, trzeba przyznać, że komfort niezły :)

Hanna

Hanna

23.07.2018, 18:58:15

Bardzo mila niespodzianka, wygodne i super nowoczesne foteliki dajace konfort ogladania filmu.Polecam to kino:)