Newsy

Stwórzmy epicką mozaikę „Gwiezdnych wojen”!

Twoje zdjęcie na wielkim ekranie.

Premiera filmu „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie” już w przyszłym tygodniu. Upamiętnij z nami koniec sagi i razem stwórzmy mozaikę „Gwiezdnych wojen”.

Saga dobiega końca lecz opowieść będzie żyć wiecznie. Od 18 grudnia na wielkim ekranie będziecie mogli zobaczyć ostateczny pojedynek między Rey i Kylo Renem, całą masę widowiskowych scen, pojedynków na miecze świetlne, kosmicznych bitew oraz humoru.

Wszystkich fanów „Gwiezdnych wojen” zapraszamy do udziału w wyjątkowej zabawie i upamiętnienia z nami zakończenia sagi Skywalkerów! Wejdź na stronę http://starwarsmemories.multikino.pl/ i prześlij swoje zdjęcie. Razem stworzymy epicką mozaikę, którą pokażemy w Multikinie przed seansami filmu „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie”, a jeśli będziesz miał szczęście zobaczysz siebie na wielkim ekranie! Ponadto 10 najciekawszych zgłoszeń zostanie nagrodzonych!

Niech Moc będzie z Wami!
Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie

Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie

Familijny Przygodowy Science-Fiction Od lat: 10 142 min

Więcej o filmie
ENEMEF: Gwiezdne Wojny Maraton

ENEMEF: Gwiezdne Wojny Maraton

468 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Stwórzmy epicką mozaikę „Gwiezdnych wojen”!

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

PIOTR

PIOTR

16.12.2019, 13:54:13

Mija właśnie 40 lat i 9 miesięcy od momentu gdy po raz pierwszy zobaczyłem Nową Nadzieję. To szmat czasu, ale przez cały ten okres byłem wiernym fanem sagi. Już nie mogę się doczekać , aby zobaczyć zwieńczenia dzieła, choć do środy tylko dwa dni. Dobrze, że będę miał następców (mówię o swoich dzieciach), w których zaszczepiłem zamiłowanie do Gwiezdnych Wojen , a które są ewenementem w całej historii kina.

Radosław

Radosław

15.12.2019, 21:31:57

Dwa najdłuższe wydarzenia od początku do końca w moim życiu? Saga Gwiezdnych Wojen (Nową Nadzieję oglądałem pierwszy raz gdy miałem 11lat, ostatnią część Skywalker.Odrodzenie obejrzę w niedzielę 22.12.2019 w wieku 50 lat) i pontyfikat Papieża Polaka Jana Pawła II.