Newsy

„Stażyści” przedpremierowo w Multikinie

W piątek i sobotę 14-15 czerwca zapraszamy na przedpremierowe pokazy komedii „Stażyści” z Owenem Wilsonem i Vincem Vaughnem w rolach głównych.

„Stażyści” to komedia w reżyserii Shawna Levy’ego („Giganci ze stali”, „Noc w muzeum”, „Różowa pantera”). Dwaj zwolnieni z pracy panowie po czterdziestce zmuszeni są podjąć staż w firmie internetowej, której właściciele mogliby być ich synami, co owocuje konfliktem pokoleń na niespotykaną dotąd skalę. W rolach głównych wystąpili: Vince Vaughn („Straż sąsiedzka”), Owen Wilson („Poznaj mojego tatę”) i Rose Byrne („Zapowiedź”).

Komedia zostanie pokazana przedpremierowo w 7 kinach sieci Multikino: Wrocław Pasaż, Warszawa Targówek, Zabrze, Bydgoszcz, Warszawa Ursynów, Kraków oraz Rzeszów.

Bilety na przedpremierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android oraz iOS.

Stażyści

Stażyści

Komedia Od lat: 15 119 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do „Stażyści” przedpremierowo w Multikinie

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

trypek

trypek

13.06.2013, 14:05:09

rozumiem ze w 1 kinie, ze w 2, ale jak robicie w 7 to niech chociaz sie jedno z 3 w trojmiescie zalapie. Jestem z koszalina, to nasze to pikus kino, ale ze 3 miasta nie ma, a szkoda bo bym podjechal to zobaczyc. Jeszcze na dodatek w warszawie 2 kina.. jaki to ma sens ?! chamowa wg mnie, z tymi 2 w warszawie...