Newsy

Sportowe Poranki z Fundacją Realu Madryt w warszawskich Multikinach

Strefa małego piłkarza, animacje plastyczne, gry i zabawy oraz mnóstwo konkursów z nagrodami czekają na dzieci w kwietniu i maju w warszawskich Multikinach. Do wygrania wyjazdy na obóz sportowy ufundowany przez Fundację Rozwoju Edukacji i Sportu, oficjalnego przedstawiciela Fundacji Realu Madryt w Polsce!

W drugiej połowie kwietnia i w maju zapraszamy do wybranych warszawskich Multikin na spotkania z animatorami i trenerami Fundacji Rozwoju Edukacji i Sportu. W wybrane weekendy w godzinach porannych na małych miłośników piłki nożnej i sportu czekać będą specjalnie zaaranżowane strefy małego piłkarza, kącik animacji plastycznych, gier i zabaw, a także mnóstwo konkursów z nagrodami, w tym najcenniejszymi z nich – letnimi Campami Fundacji Realu Madryt.

Przygodę ze sportem będzie można kontynuować podczas seansu filmowego Poranki, gdzie z dziećmi na wielkim ekranie kinowym (już niekoniecznie w tematyce piłkarskiej) spotkają się bohaterowie ich ulubionych kreskówek: „Noddy”, „Zgaduj z Jessem”, „Listonosz Pat”, „Marta mówi”, „Rastamysz” oraz bohaterowie filmów z serii Lego i „Stacyjkowo”. Rodziców młodych miłośników sportu zapraszamy do Multikina w tygodniu na transmisje spotkań w ramach Ligii Mistrzów. Piłkarską wiosnę w Multikinie dla małych i dużych czas zacząć!

Harmonogram spotkań w ramach „Sportowych Poranków”:
•    sobota (20 kwietnia) i niedziela (21 kwietnia), godz. 10.00–14.00: Multikino Targówek;
•    sobota (27 kwietnia) i niedziela (28 kwietnia), godz. 10.00–14.00: Multikino Ursynów;
•    sobota (4 maja) i niedziela (5 maja), godz. 10.00–14.00: Multikino Wola Park;
•    sobota (25 maja), godz. 10.00–14.00: Multikino Złote Tarasy.

Campy Fundacji Realu Madryt to obozy sportowe dla dzieci organizowane przez oficjalną Fundację największego klubu piłkarskiego na świecie. Mogą w nich uczestniczyć dzieci i młodzież w wieku 7-17 lat. W ramach polskich Campów prowadzone są treningi piłkarskie oraz koszykarskie. Polska jest drugim europejskim krajem spoza Półwyspu Iberyjskiego (po Wielkiej Brytanii), gdzie organizowane są obozy. Do tej pory odbyły się dwie edycje Campów Fundacji Realu Madryt w Polsce – letnia 2012 r. i zimowa 2013 r. Obozy odwiedziły łącznie 5 miast (2xGdynia, Warszawa, Kraków, Pisz i Tworzyjanki), w których trenowało w sumie ponad 300 uczestników.

Szczegóły na stronie Link - www.campy.com.pl.

 

Obrazek - logo-sportowe_poranki.jpg

Fundacja

Fundacja

110 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Sportowe Poranki z Fundacją Realu Madryt w warszawskich Multikinach

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.