Newsy

Specjalne atrakcje na Mikołajki w Multikinie

W tym roku Mikołajki z Multikinem są naprawdę mega!

Przez cały weekend będziecie mogli zobaczyć „Pierwszą gwiazdkę”, „Barbie: delfiny z magicznej wyspy”, „Kumpli z dżungli” i„Coco”. Przedpremierowo zaprezentujemy aż 3 tytuły, które zapewnią doskonałą rozrywkę dla widzów w każdym wieku - „Paddington 2”, „Mikołaj i Spółka”, „Magiczna zima Muminków”.

Jak co roku Mikołajki w Multikinie potrwają aż 3 dni. Zaczniemy w weekend, 2 i 3 grudnia. Nie zabraknie mikołajkowych atrakcji także w dniu imienin Świętego Mikołaja, czyli 6 grudnia (środa). Nie przegapcie Przedmikołajek i Megamikołajek w Multikinie, bo naprawdę warto świętować razem z nami! Poza wyjątkową filmową ofertą na najmłodszych kinomanów czekać będzie moc atrakcji i niespodzianek! Zapraszamy!

Mikołajki w Multikinie to wyjątkowe seanse i bogaty repertuar. Z pewnością każdy mały kinoman znajdzie coś specjalnie dla siebie!

2 i 3 grudnia | PRZEDMIKOŁAJKI

 • „Coco”
 • „Barbie: delfiny z magicznej wyspy”
 • „Pierwsza gwiazdka”

W ramach „Poranki z Multikinem” 2 i 3 grudnia o godz. 10:30 i 12:00 (wybrane kina sieci Multikino) zaprezentujemy uwielbiamy przez dzieci film „Strażak Sam: Uwaga, kosmici!”.


6 grudnia | MEGAMIKOŁAJKI

 • „Coco”
 • „Barbie: delfiny z magicznej wyspy”
 • „Pierwsza gwiazdka”
 • „Kumple z dżungli”

Przedpremierowo:

 • „Paddington 2”
 • „Mikołaj i spółka”
 • „Magiczna zima Muminków”

Oprócz wyjątkowej oferty filmowej przygotowaliśmy dla dzieci specjalne atrakcje, które spowodują, że tegoroczne Mikołajki na długo pozostaną w ich pamięci. 6 grudnia będziemy rozdawać świąteczne upominki, np. kalendarze z sympatycznym misiem Paddingtonem czy śmieszne maski z filmu o przyjacielskim byczku „Fernando”.

Sprawdź co PRZYGOTOWALIŚMY w twoim kinie:

Czechowice-Dziedzice

W weekend 2-3 grudnia Multikino w Czechowicach-Dziedzicach odwiedzi gość specjalny – Święty Mikołaj! Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie w godzinach od 12:00 do 17:00.

Ponadto na dzieci czekać będą m.in. takie atrakcje, jak:

 • pisanie listów do Świętego Mikołaja;
 • przygotowanie ozdób choinkowych, które będzie można zabrać ze sobą do domu;
 •  samodzielnie wykonanie kartek świątecznych.

We wszystkich zajęciach pomagać będzie przesympatyczna Śnieżynka.

Elbląg

2, 3 i 6 grudnia w holu Multikina Elbląg najmłodsi widzowie będą mogli spotkać Świętego Mikołaja, który chętnie zrobi sobie pamiątkowe zdjęcie, a dla wszystkich grzecznych dzieci znajdą się balony oraz drobny upominek.

Organizowane będą liczne konkursy i zabawy - wspólne rysowanie, recytowanie wierszy, quizy o filmach. Nagrodami w naszym konkursie będą: książeczki, puzzle, gry planszowe ufundowane przez Centrum Rekreacyjno-Edukacyjnego "Kuldomek".

2 i 6 grudnia zapraszamy do stoiska z makijażami dla Małych Księżniczek wykonanymi hipoalergicznymi kosmetykami. Z kolei 2 i 3 grudnia odbędzie się mikołajkowy turniej gier planszowych.

Gdańsk

2 i 3 grudnia w godzinach 12:00 - 17:00 gościem Multikina w Gdańsku będzie Święty Mikołaj, z którym będzie można sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie.

Każdy, kto chciałby samodzielnie przygotować wyjątkowe ozdoby świąteczne, będzie miał doskonałą okazję, aby spróbować swoich sił podczas mikołajkowych warsztatów.

Święty Mikołaj zagości w gdańskim Multikinie także 6 grudnia. Pojawi się w godzinach 8:00 – 13:00 oraz 16:00 – 19:00.

Gdynia

2 i 3 grudnia w godzinach 12:00 - 17:00 gościem Multikina w Gdyni będzie Święty Mikołaj, z którym będzie można sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie. 

Każdy, kto chciałby samodzielnie przygotować wyjątkowe ozdoby świąteczne, będzie miał doskonałą okazję, aby spróbować swoich sił podczas mikołajkowych warsztatów. 

Święty Mikołaj zagości w gdyńskim Multikinie także 6 grudnia. Pojawi się w godzinach 8:00 – 13:00 oraz 16:00 – 19:00.

Kielce

W weekend 2-3 grudnia zapraszamy w godzinach 12:00 - 16:00 na malowanie buziek, gry i konkursy z nagrodami.

W niedzielę dodatkowo odbędą się warsztaty Mikołajkowe. Przy współpracy z Bricks4Kidz będzie można wziąć udział w zajęciach konstruktorskich z układania klocków.

6 grudnia w godzinach 16:00 - 19:00 Fundacja Dr Clown przeprowadzi animacje. Wśród atrakcji: malowanie buziek, skręcanie zwierzątek z baloników, gry zabawy oraz konkursy z nagrodami. 

Kraków

Dekoracje świąteczne są nieodłącznym elementem świąt. W weekend 2 i 3 grudnia między 11:00 a 16:00 podpowiemy, jak zrobić stroik świąteczny. Każdy będzie mógł się przekonać, iż stworzenie takiej wyjątkowej dekoracji jest naprawdę proste! 

Skoro stroik już mamy gotowy, czas zastanowić się, jak w tym roku będzie wyglądała choinka. Nic nie ubarwi drzewka tak jak… własnoręcznie udekorowane pierniczki! Warto się przyłożyć, bo  wszystkiemu przyglądać się będzie Święty Mikołaj!

Z kolei 6 grudnia po godz. 15:00 dzieci będą mogły sprawdzić się w decoupage, czyli w technice zdobniczej polegającej na przyklejaniu wzorów. Piękna, własnoręcznie zrobiona szkatułka czy inny przedmiot będzie doskonałym prezentem dla mamy lub taty. Prace nadzorować będzie oczywiście Święty Mikołaj z koszykiem pełnym łakoci i niespodzianek.

Olsztyn

2, 3 i 6 grudnia zapraszamy do olsztyńskiego Multikina, gdzie każdy poczuje magię zbliżających się świąt! Wszystkich przybyłych przywitają prawdziwe maskotki, z którymi będzie można zrobić sobie zdjęcie. 

Wśród licznych atrakcji znajdą się m.in.: pisanie listów do św. Mikołaja, robienie kartek świątecznych i warsztaty balonowe - każdy uczestnik będzie miał okazję wykonać własnego balonowego bałwanka.

Ponadto będziemy organizować liczne konkursy, w których zwycięzcy otrzymają mikołajkowe upominki.

Radom

3 i 6 grudnia zapraszamy wszystkie dzieci na spotkanie ze Świętym Mikołajem! Przyjdź do Multikina w Radomiu i poczuj magię nadchodzących Świąt. Dla małych kinomanów przygotowaliśmy łakocie i filmowe niespodzianki. Dodatkowo zapraszamy do naszego kącika zabaw, gdzie będzie można wykonać ozdoby świąteczne lub napisać list do Mikołaja. 

Mikołajkowe animacje odbędą się: 
- 3 grudnia od 11.00 do 17.00,
- 6 grudnia od 15.00 do 19.00.

Rumia

2 i 3 grudnia w godzinach 12:00 - 17:00 gościem Multikina w Rumii będzie Święty Mikołaj, z którym będzie można sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie. 

Każdy, kto chciałby zrobić samodzielnie wyjątkowe ozdoby świąteczne, będzie miał doskonałą okazję, aby spróbować swoich sił podczas mikołajkowych warsztatów.  

Święty Mikołaj zagości w Multikinie w Rumii także 6 grudnia. Pojawi się w godzinach 8:00 – 13:00 oraz 16:00 – 19:00.

 

Rybnik

2, 3 i 6 grudnia zapraszamy do Multikina w Rybniku, gdzie każdy poczuje magię zbliżających się świąt! Wszystkich przybyłych przywita sam Święty Mikołaj. 

2 i 3 grudnia Święty Mikołaj pojawi się w godzinach 12:00-17:00, natomiast 6 grudnia w godzinach od 16:00 do 19:00.

Rzeszów

2 i 3  grudnia w godzinach między 12:00 a 17:00 w holu kina najmłodsi widzowie będą mogli spotkać Świętego Mikołaja i jego pomocnika, którzy chętnie zrobią sobie pamiątkowe zdjęcie, a dla wszystkich grzecznych dzieci znajdą słodkości oraz drobny upominek. 

Dodatkowo zapraszamy do pokoju urodzinkowego, w którym będzie można narysować podobiznę Świętego Mikołaja oraz Elfa. Najlepsze konkursowe prace zostaną nagrodzone wspaniałymi nagrodami. 

Sopot

2 i 3 grudnia w godzinach 12:00 - 17:00 gościem Multikina w Sopocie będzie Święty Mikołaj, z którym będzie można sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie. 

Każdy, kto chciałby przygotować samodzielnie wyjątkowe ozdoby świąteczne, będzie miał doskonałą okazję, aby spróbować swoich sił podczas mikołajkowych warsztatów. 

Święty Mikołaj zagości w sopockim Multikinie także 6 grudnia. Pojawi się w godzinach porannych. 

Tychy

Multikino Tychy zaprasza 2 i 6 grudnia na Mikołajkowe atrakcje dla najmłodszych. Spędźcie popołudnie i wieczór w towarzystwie Mikołaja i jego pomocników, weźcie udział w konkursach z nagrodami oraz w atrakcjach przygotowanych przez naszych partnerów!

Centrum Kreatywnej Edukacji Dziecięcej Brikolandia oraz Przedszkole Niepubliczne Frajda po raz kolejny mają ogromną przyjemność zaprosić najmłodszych Gości Multikina do wspólnego przeżywania Mikołajkowych Przygód. 

W tym roku spróbujemy swoich sił w kreatywnym ozdabianiu choinek. Zajrzymy też do prezentowych pudełek i zorganizujemy zawody w... skakaniu w worku na prezenty. Będzie kolorowo, błyszcząco i magicznie. 

Dodatkowo 6 grudnia w godzinach 16:00-19:00  zapraszamy na wspólne dekorowanie pierników wraz z zaprzyjaźnioną kawiarnią „W międzyczasie”. Spieszcie się, pierniczki znikają w tempie ekspresowym!

 

Warszawa Targówek

Multikino Targówek zaprasza wszystkie dzieci na Mikołajki wraz z Klubokawiarnią KARUZELA. Mikołajkowe animacje będą odbywały się w holu kina w sobotę, 2 grudnia, w godz. 12.00-17.00 oraz w środę, 6 grudnia, w godz. 17:00–19:00.

Przewidziane atrakcje dla najmłodszych:
- malowanie buziek w Krainie Lodu;
- warsztat ozdób świątecznych;
- animacje plastyczne; 
- zabawy z chustą animacyjną;
- zabawy taneczne.

Nie zabraknie oczywiście Świętego Mikołaja, z którym będzie można zrobić sobie zdjęcie, a także dostać drobny upominek.

 

Włocławek

Multikino Włocławek zaprasza na gry i zabawy dla najmłodszych oraz liczne konkursy z wyjątkowymi nagrodami. 

Dodatkowo nasi najmłodsi klienci będą mogli spotkać się ze Świętym Mikołajem oraz otrzymać od niego słodki upominek.

Atrakcje planujemy w następujących godzinach:
- 2-3 grudnia od 12:00 do 17:00,
- 6 grudnia od 16:00 do 19:00.

Wrocław Pasaż Grunwaldzki

W tym roku poza najlepszymi i najnowszymi filmami na najmłodszych kinomanów czekają gry i zabawy, quizy, kolorowanki, konkursy z nagrodami.

Serdecznie zapraszamy 6 grudnia do Multikina Pasaż Grunwaldzki na dodatkowe atrakcje przygotowane przez Szkoły Językowe Profi Lingua. Wszystkie dzieci będą mogły wziąć udział w zabawach. W programie między innymi:
- nauka przez zabawę, czyli minilekcja j. angielskiego,
- zabawy z animatorami,
- konkursy z nagrodami.


Przez cały weekend 9-10 grudnia w Multikinie dzieci będą miały również okazję spróbować przepysznych, ręcznie robionych lizaków przygotowanych przez wrocławską manufakturę słodyczy – Słodkie Czary Mary.
Ponadto na wszystkich gości odwiedzających Multikino czekać będą atrakcje przygotowane przez Kolejkowo - będzie można zobaczyć jeżdżącą kolejkę w skali 1:22,5, ponadto będziemy rozdawać upominki dla najmłodszych. Przez cały weekend odbywać się również będą warsztaty malowania figurek pod okiem animatorów z Kolejkowa, którzy opowiedzą o tym, co kryją zakamarki makiet Kolejkowa na Dworcu Świebodzkim we Wrocławiu

 

Zabrze

6 grudnia w Multikinie w Zabrzu pojawi się Święty Mikołaj, który będzie rozdawał dzieciom słodkie upominki. 

9 grudnia w godzinach między 10:00 a 16:00 najmłodsi kinomaniacy będą mieli niepowtarzalną okazję pobawić się przy największej makiecie kolejowej! „Kolejkowo” to miejsce, które przeniesie uczestników zabawy do niesamowitego świata pomniejszonego 25 razy! 

W międzyczasie wraz z Pizzą Dominium zaprosimy na wyrobienie własnej pizzy i poczęstunek. 

Ponadto chętni będą mogli wziąć udział w warsztatach ceramicznych. 

Gdy pociechy oddadzą się zabawie, mamy będą mogły spędzić chwilę z konsultantkami Oriflame i sprawdzić nowinki kosmetyczne. Oriflame przewiduje również konkursy z nagrodami.

 

Zgorzelec

Multikino w Zgorzelcu zaprasza na gry i zabawy dla najmłodszych oraz liczne konkursy z wyjątkowymi nagrodami.

Dodatkowo nasi najmłodsi klienci będą mogli spotkać się ze Świętym Mikołajem oraz otrzymać od niego słodki upominek.

Coco

Animowany Familijny Przygodowy Od lat: b.o. 127 min

Więcej o filmie

Pierwsza gwiazdka

Animowany Familijny Od lat: b.o. 86 min

Więcej o filmie

Barbie: Delfiny z Magicznej Wyspy

Animowany Familijny Od lat: b.o. 64 min

Więcej o filmie

Kumple z dżungli

Animowany Familijny Od lat: b.o. 97 min

Więcej o filmie

Paddington 2

Familijny Komedia Przygodowy Od lat: b.o. 104 min

Więcej o filmie

Mikołaj i spółka

Familijny Komedia

Więcej o filmie

Magiczna zima Muminków

Animowany Familijny

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Specjalne atrakcje na Mikołajki w Multikinie

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.