Newsy

Smolik i Fox wirtualnie – tylko w Multikinie eksplozja doznań muzyczno-wizualnych

Zapraszamy na „Smolik / Kev Fox On The Road” - jedyny taki w Polsce pokaz filmu dokumentalnego o tematyce muzycznej zrealizowany w technologii VR. To niecodzienne wizualne doświadczenie będące podróżą po twórczości Andrzeja Smolika i Keva Foxa zobaczyć możecie od 8 czerwca w Multikino VR by Samsung w Multikinie Złote Tarasy w Warszawie.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii widzowie macie niepowtarzalną okazję przenieść się w intymną przestrzeń światowej sławy twórców – kompozytora i producenta Andrzeja Smolika oraz wokalisty Keva Foxa. Artyści opowiedzą o swoim życiu, pasjach i wzajemnej współpracy. Zaproszą w trasę koncertową oraz za kulisy swoich koncertów. Możecie towarzyszyć bohaterom podczas nagrań w studiu, a nawet wybiorą się na przejażdżkę starym Cadillackiem.
 
„Smolik/ Kev Fox On The Road” to pierwszy w Polsce film dokumentalny i jeden z nielicznych na świecie, który został zrealizowany w technologii VR. W trwającym ok. 30 minut materiale wykorzystano piosenki z albumu, który na polskim rynku pojawił się w październiku 2015 roku.

Multikino VR: Smolik // Kev on the road

Multikino VR: Smolik // Kev on the road

35 min

Więcej o filmie

15 osób chce zobaczyć

Komentarze

Dodaj swój komentarz do Smolik i Fox wirtualnie – tylko w Multikinie eksplozja doznań muzyczno-wizualnych

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.