Newsy

“Shazam!” | Mały w ciele dużego

Superbohater dla całej rodziny

Widzieliście “Shazam!” na pokazach przedpremierowych w Multikinie? Jeśli nie, to macie czego żałować - najnowszy film studia DC to świetna historia o superbohaterze i jednocześnie bardzo przyjemny film familijny w duchu produkcji sprzed lat. Nie jesteście do końca przekonani? Spodziewajcie się naszej recenzji już wkrótce (w formie tekstowej, jak i wideo oczywiście). A jeśli w ogóle nie macie pojęcia, kim jest Shazam, to spokojnie - wszystko wyjaśnię.

W uniwersum DC dotąd poznaliśmy Wonder Woman, Batmana, Supermana, Cyborga, Flasha i Aquamana. Herosi założyli Ligę Sprawiedliwości, czyli supergrupę, która czuwa nad bezpieczeństwem Ziemi. Ale jest ktoś jeszcze - niepozorny czternastolatek Billy Batson, który w tajemniczych okolicznościach nabiera niesamowitych mocy. Po wypowiedzeniu imienia “Shazam!” nastolatek zamienia się w dorosłego mięśniaka w nieco kiczowatym stroju, ale za to silnego jak dąb, szybkiego jak błyskawica i… nie do końca ogarniającego świat wokół. Nagła zamiana w dojrzałego faceta i to w dodatku superbohatera to dla Billy’ego stanowczo za dużo. Chłopak werbuje do pomocy zakochanego w herosach kumpla, który stara się wyjaśnić mu ten cały superowy biznes. Tymczasem na horyzoncie majaczy sylwetka nikczemnego arcyłotra…

“Shazam!” to pierwsze od lat widowisko superbohaterskie dla całej rodziny. Dzieciaki będą się świetnie bawić, a i dorośli przypomną sobie stare dobre czasy. Najnowszy film od studia DC ma klimat Kina Nowej Przygody, a sam Shazam zapewne jeszcze sporo namiesza w uniwersum Batmana i reszty. Premiera filmu już w najbliższy piątek. Do zobaczenia w Multikinie!

Shazam!

Shazam!

Fantasy Akcja Od lat: 10 132 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do “Shazam!” | Mały w ciele dużego

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.