Newsy

„Seria Niezgodna: Zbuntowana”: Świetna kontynuacja hitu

To nie tylko historia o miłości i poszukiwaniu swej tożsamości. To przede wszystkim doskonałe kino akcji.

W filmie „Seria Niezgodna: Zbuntowana” efekty specjalne przyprawią niejednego kinomana o zawrót głowy. To film, który na randce zadowoli i dziewczynę, i chłopaka.

Producenci serii od samego początku stawiali na „efekt WOW”. Do ekranizacji pierwszej części trylogii zaprosili do współpracy najlepszych speców od efektów specjalnych i wizualnych. Ich praca szybko została doceniona - Jim Berney, Greg Baxter, Matt Dessero zostali nominowani do Visual Effects Society Awards w kategorii „Efekty wizualne w pełnometrażowym kinie akcji”.

Druga część trylogii, jak deklarują twórcy, jest jeszcze lepsza niż pierwsza. Do ekipy dołączyli prawdziwi mistrzowie od czarowania obrazu: John P. Cazin oraz Eric Fraizer. Pierwszy oczarował widzów swoimi umiejętnościami w takich mega produkcjach jak "Incepcja", "Avengers" czy "Iron Man". Drugi sprawił, że "Interstellar", "Transformers: Wiek zagładu oraz "Spider-Man 2" dosłownie wbiły widzów w fotel.

To będzie prawdziwe widowisko – powiedziała Kate Winslet, odtwórczyni roli Jeanine.

Efekty wizualne są oszałamiające – dodał Douglas Wick, producent filmu.

„Seria Niezgodna: Zbuntowana” to prawdziwa plejada gwiazd – na ekranie: Shailene Woodley, Kate Winslet, Naomi Watts czy Theo James. Stronę wizualną doskonale uzupełnia ścieżka dźwiękowa, na której znalazły się same hity.

Wizja reżysera - Roberta Schwentke - jest tak niewiarygodna, że wymagała niezwykłej muzyki – mówi odpowiedzialny za muzykę do drugiej części serii Randall Poster. Utwory, które znalazły się na ścieżce dźwiękowej to kolekcja mocnych dźwięków. To nie tylko zbiór piosenek, to prawdziwe paliwo dla odważnych zbuntowanych – dodaje.


W „Serii Niezgodna: Zbuntowana” nastoletnia Beatrice Prior w imię miłości porzuciła uporządkowany świat i teraz, naznaczona piętnem Niezgodnej, musi zmagać się z konsekwencjami swojej decyzji. Podjęta przez nią walka może mieć wpływ nie tylko na jej osobistą przyszłość, ale także wstrząsnąć posadami otaczającego świata. O ile oczywiście  uda jej się udźwignąć spoczywające na niej brzemię, by w ogarniętym wojną domową świecie zdać niespodziewany i trudny egzamin dojrzałości. A jednocześnie nie utracić tego, na czym zależy jej najbardziej.

 

„Seria Niezgodna: Zbuntowana” (Insurgent) w kinach od 20 marca 2015


Źródło: Rabbit Action

Seria Niezgodna: Zbuntowana

Seria Niezgodna: Zbuntowana

Akcja Science-Fiction Od lat: 12 119 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do „Seria Niezgodna: Zbuntowana”: Świetna kontynuacja hitu

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Rl Man

Rl Man

25.03.2015, 19:16:56

nvso: jaki z Ciebie prawdziwy facet jak jeszcze mleko pod nosem masz :)

klara

klara

24.03.2015, 11:04:13

ten film jest całkiem niezły

nvso

nvso

22.03.2015, 17:36:04

Dlaczego nic ciekawego nie ma :((((( Słabe te wszystkie filmy.Coś dla zakochanych, dla dzieci i horror. A coś dla prawdziwych facetów?