Newsy

Sensacja "The Voice of Poland" dla polskich dzieciaków

Od tygodnia na ekranach polskich kin gości „Czarnoksiężnik z Oz: Powrót Dorotki” – nowa animacja twórców „Króla Lwa”, „Pięknej i Bestii” i „Pocahontas”. Ozdobą filmu są piosenki Bryana Adamsa w interpretacji Magdaleny Wasylik.

Głos nastolatki, okrzykniętej sensacją zeszłorocznego „The Voice of Poland”, doskonale pamiętają wszyscy widzowie „Krainy lodu”. W świątecznym hicie Wasylik zaśpiewała partie księżniczki Anny, a filmowe piosenki z jej udziałem zdobyły wielką popularność w internecie. Obejrzało je łącznie ponad milion osób! Zapraszamy do posłuchania i sprawdzenia, jak młoda artystka poradziła sobie w „Czarnoksiężniku”, wykonując utwory oryginalnie zaśpiewane przez samą Leę Michele – gwiazdę serialu „Glee”. W filmie, oprócz Magdy Wasylik, usłyszymy między innymi piosenki w brawurowej interpretacji Jarosława Boberka, autora pamiętnego hitu „Wyginam śmiało ciało”.

Występy Magdaleny Wasylik były ozdobą poprzedniej edycji „The Voice of Poland”. Sympatyczna wokalistka, reprezentująca w programie team Tomsona i Barona, z miejsca zjednała sobie sympatię widzów i jury. Telewizyjne show było dla nastolatki kolejnym etapem na drodze muzycznej kariery. Urodzona w Sieradzu artystka na scenie występuje od dawna. Jest laureatką wielu festiwali piosenki dziecięcej i młodzieżowej. Gdy miała 10 lat, grała już rolę księżniczki Rezedy w musicalu „Akademia Pana Kleksa” w Teatrze Muzycznym Roma w Warszawie.

Wtedy też po raz pierwszy zetknęła się z dubbingiem. Dziś jej głosem mówi i śpiewa wiele postaci z popularnych bajek i seriali dla dzieci, jak choćby Dora czy Świnka Peppa. Jednak prawdziwym powodem do dumy pozostają dla Magdaleny role w polskich wersjach hitów światowej animacji. Wśród nich znalazły się takie przeboje jak: „Strażnicy marzeń”, „ParaNorman”, „Minionki rozrabiają” czy „Kraina lodu”. W świątecznym blockbusterze Disneya Wasylik wspaniale zaśpiewała wokalne partie księżniczki Anny. Filmowe piosenki z jej udziałem wielką popularność zdobyły również poza kinem. W polskim internecie obejrzało je łącznie ponad milion osób!

Stworzona za 70 milionów dolarów baśniowa komedia familijna „Czarnoksiężnik z Oz: Powrót Dorotki”, to kolejny kontakt Magdy z twórczością Lymana Franka Bauma. Po drugiej stronie tęczy Wasylik gościła już w roku ubiegłym. Do jednego z najwspanialszych światów, jakie wyczarowała ludzka wyobraźnia przeniosła się wtedy w filmie „Oz Wielki i Potężny”, użyczając głosu Porcelance.

 

„Czarnoksiężnik z Oz: Powrót Dorotki” już w kinach

 

Źródło: Kino Świat

Czarnoksiężnik z Oz: Powrót Dorotki

Czarnoksiężnik z Oz: Powrót Dorotki

Animowany Fantasy Familijny Od lat: b.o.

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Sensacja "The Voice of Poland" dla polskich dzieciaków

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.