TOP Multikino

Seksowny październik w Multikinie

Sprawdź, jacy przystojniacy pojawią się na ekranie!

Z czym kojarzyć się może październik? Zdecydowanie jest to czas, gdy rozkwita prawdziwa złota jesień, przychodzą pierwsze chłody, w kawiarniach i restauracjach roznosi się zapach korzennych przypraw,, a... repertuar kin pęka w szwach od filmowych premier. Nie bójcie się jednak niskiej temperatury, bo w tym miesiącu mamy dla Was seanse z ekstremalnie gorącymi nazwiskami. Trzeba przyznać, że dawno nie mieliśmy wysypu aż tylu przystojniaków na przestrzeni jednego miesiąca… Rozsiądźcie się zatem wygodnie w naszych przytulnych fotelach, a my sprawimy, że październik będzie najseksowniejszym miesiącem w tym roku. Dlaczego? Przeskrolujcie niżej, a nie pożałujecie :)
 
Słodki rozrabiaka, czyli Tom Hardy w VENOM

Źle się dzieje w El Royale

Nie dajcie sie zwieść tym uroczym oczkom. To nazwisko naprawdę zobowiązuje. Tom Hardy to “bad boy” z prawdziwego zdarzenia. Mimo wielu życiowych zawirowań, jest obecnie jednym z najbardziej pożądanych i popularnych aktorów w Hollywood. Ale nie można się dziwić, niezwykły talent połączony z niewątpliwą charyzmą, seksownym spojrzeniem oraz wyrzeźbionym ciałem musiały doprowadzić Toma na sam szczyt. I ten GŁOS! Krótko mówiąc, to musiało się po prostu udać :)
 
Od 5 października możecie go oglądać w dwóch elektryzujących odsłonach w produkcji Rubena Fleischera pod tytułem “VENOM”.

Źle się dzieje w El Royale

 
2. Dżentelmen z innej epoki, czyli Jon Hamm w Źle się dzieje w El Royale

Źle się dzieje w El Royale

Klasa, szyk i szlachetne rysy twarzy. Tak w kilku słowach opisać można czarującego Jona Hamma. Jeśli uznacie, że istnieją ludzie, którzy są wprost stworzeni do noszenia koszuli i krawata, musicie zaliczyć do tej grupy również 47-letniego aktora z Saint Louis. Z pewnością kojarzycie go z kultowego serialu stacji AMC pod tytułem “Mad Men”, opowiadającego o losach amerykańskiej agencji reklamowej w latach 60-tych. To właśnie dzięki roli w tej produkcji nazwisko Hamm było na językach wszystkich. Cóż, świdrujące oczy w ciemnej oprawie, kruczoczarne włosy zawsze w idealnym porządku i seksowny zarost to mieszanka, która naprawdę robi wrażenie.
 
Już 12 października premierę ma thriller z jego udziałem, czyli Źle się dzieje w El Royale.

Źle się dzieje w El Royale

 
 
3. “Młody Bóg”, czyli Chris Hemsworth w Źle się dzieje w El Royale

Źle się dzieje w El Royale

 To ciało mówi samo za siebie. Grecki bóg z blond czupryną zstąpił z niebios na ziemski padół i rozkochał w sobie miliony fanek na całym świecie. Innego scenariusza być nie mogło, bo mierzący 190 centymetrów Australijczyk z niebotyczną muskulaturą ma do tego wszystkiego jeszcze genialne poczucie humoru, lekko zachrypnięty głos, uroczy uśmiech i rozkładające na łopatki spojrzenie. Dodatkowo jest cudownym ojcem i mężem z wieloletnim stażem. Zostaje nam tylko popatrzeć. A jest na co! Przyjrzeć się mu bliżej możecie w Źle się dzieje w El Royale.
 
 
4. Blond ciacho, czyli Ryan Gosling w Pierwszy człowiek

Źle się dzieje w El Royale

 Ryan Gosling jest żywym dowodem na to, że ciężka praca naprawdę popłaca. Pierwsze kroki do kariery stawiał już jako dziecko w „Klubie Myszki Mickey” i wiele lat konsekwentnie walczył o swoje 5 minut na wielkim ekranie. Największy rozgłos przyniosła mu rola w “Pamiętniku” - filmie opisywanym jako swoisty ”wyciskacz łez”. Ponoć liczba wypłakanych chusteczek podczas oglądania tego obrazu rośnie wprost proporcjonalnie do liczby upływających minut seansu... 
 
Bardzo szybko posypały się pierwszoplanowe role, dzięki którym okrzyknięto Ryana bożyszczem kobiet na całym świecie. Piękne oczy, szelmowski uśmiech i nienaganna sylwetka - trzeba przyznać, że nie można przejść obok takiego zestawu obojętnie :) 
Obojętnie nie można przejść również obok premiery dramatu biograficznego “Pierwszy człowiek” z jego udziałem. W kinach już od 19 października!
 
 
5.  Pocieszny przystojniak, czyli Paweł Domagała w “Serce nie sługa”

Źle się dzieje w El Royale

 Cudze chwalicie, swego nie znacie. Nareszcie nazwisko z naszego rodzinnego podwórka! Paweł Domagała to objawienie polskiej komedii ostatnich lat. 34-letni wrocławianin z impetem wdarł się do serc Polek dzięki niezwykłemu urokowi osobistemu, ogromnym poczuciu humoru i zabójczemu uśmiechowi. 

Co jeszcze wyróżnia Pawła Domagałę? Jest również świetnym wokalistą, a jeden z jego hitów “Weź nie pytaj” ma już ponad 47 milionów wyświetleń na YouTubie i podbija listy przebojów w całym kraju.
 
“Weź nie pytaj” i zobacz komedię romantyczną “Serce nie sługa” z Pawłem Domagałą już dziś w Multikinie! :)
 
 
 
Autor: Magdalena Dudko
Źle się dzieje w El Royale

Źle się dzieje w El Royale

Thriller

Więcej o filmie
Serce nie sługa

Serce nie sługa

Familijny Komedia romantyczna Od lat: 12 89 min

Więcej o filmie
Pierwszy człowiek

Pierwszy człowiek

Familijny Dramat Biograficzny Od lat: 13 141 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Seksowny październik w Multikinie

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.