Newsy

Seans filmowy i pizza?

Wspólne wyjście do kina z bliskimi, to coś, na co czekaliśmy! A gdyby tak jeszcze po obejrzeniu filmu wybrać się z rodziną lub przyjaciółmi do restauracji Pizza Eataliano? Czy to nie brzmi jak idealny plan na wakacyjne popołudnie lub weekend?

Jeżeli lubisz spędzać czas poza domem z rodziną i przyjaciółmi, to między 7 a 31 sierpnia wybierz się do Multikina Ursynów na „Włoskie wakacje”. Mając bilet na ten film z ursynowskiego Multikina możesz skorzystać w sąsiadującej z kinem restauracji Pizza Eataliano z 20% zniżki na pizzę dostępną w menu. Pamiętaj, żeby poinformować o tym obsługę i przekazać bilet kinowy pracownikowi restauracji.

Film „Włoskie wakacje” można oglądać na wielkim ekranie Multikina od 7 sierpnia. Główny bohater Robert z synem przyjeżdżają do Włoch, by sprzedać rodzinną willę. Przymusowe wakacje potrwają jednak dłużej niż zakładali, a w malowniczej Toskanii wszystko można zacząć od nowa.

Szczegółowy regulamin promocji znajduje się na stronie http://pizzaeataliano.com.pl/

Bilety na seanse filmu „Włoskie wakacje” możesz nabyć w kasie kin sieci Multikino, na naszej stronie www oraz przez aplikację mobilną.

Do zobaczenia w Multikinie!

Włoskie wakacje

Włoskie wakacje

Komedia Obyczajowy

Więcej o filmie ZAREZERWUJ/KUP BILET
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Seans filmowy i pizza?

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.