Newsy

Gdzie jest SCOOBY-DOO? Na POKAZACH PRZEDPREMIEROWYCH w MULTIKINIE!

Zabawa dla całej rodziny

Nieważne czy jest się rodzicem wychowanym na kultowych kreskówkach studia Hanna-Barbera, czy dzieciakiem dopiero poznającym ten fascynujący świat. Powrót kultowego psiaka, co uwielbia chrupki i czasem miewa niezłego pietra, ucieszy wszystkich miłośników familijnej rozrywki! W najnowszym filmie "Scooby-Doo!" będziemy świadkami wiekopomnych wydarzeń - pierwszego spotkania między Scoobym, Kudłatym i resztą oraz początków detektywistycznej kariery ekipy. Produkcja jest także początkiem wielkiego animowanego uniwersum Hanna-Barbera, więc wśród bohaterów drugoplanowych zobaczymy wiele innych postaci (chociażby bohaterów zabawnej serii "Odlotowe wyścigi").

Wszystkich miłośników Scooby'ego i jego ferajny oraz tych, którzy chcieliby zapoznać się z żarłocznym i strachliwym psem zapraszamy na pokazy przedpremierowe filmu "Scooby-Doo!". Specjalne seanse odbędą się 22 i 23 lipca (środa i czwartek). Film będziemy grać od rana do wieczora, więc na pewno znajdziecie seans dla siebie. 

Warto przypomnieć, że familijny seans w Multikinie to nie tylko superfrajda, ale także ulga dla portfela. Dzięki karcie Rodzina Do Kina  na barowe przekąski oraz zabawki w Multishopie obowiązuje zniżka 20%. Dodatkowo za każdy kupiony bilet zbiera się punkty - 5 punktów to darmowy zestaw, a 10 punktów to bilet za absolutnie friko!

Na przedpremierowe pokazy "Scooby-Doo!" zapraszamy do Multikina już 22 i 23 lipca!

Scooby-Doo!

Scooby-Doo!

Animowany Familijny Przygodowy

Więcej o filmie ZAREZERWUJ/KUP BILET
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Gdzie jest SCOOBY-DOO? Na POKAZACH PRZEDPREMIEROWYCH w MULTIKINIE!

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.