Newsy

"Salma w krainie dusz" | PRZEDPREMIEROWE SEANSE

Magiczna przygoda dla całej rodziny!

Zbliża się Halloween, co wbrew pozorom może być idealną okazją do... familijnego wypadu do kina! "Salma w krainie dusz" to zabawna i wzruszająca opowieść dla całej rodziny - będziecie mogli obejrzeć ją przedpremierowo już w najbliższy weekend!

Santa Clara to meksykańskie miasto cudów. Raz do roku przybywają tu duchy przodków, by spędzić czas w towarzystwie najbliższych. Właśnie takich chwil pragnie osierocona Salma, która nigdy nie poznała swoich rodziców. Dzięki mocy tajemniczego amuletu dziewczyna oraz jej przeszywani bracia, Jorge i Pedro, wyruszają na niezwykła podróż w zaświaty. W krainie duchów czeka ich wspaniała przygoda, w czasie której Salma odkryje prawdę nie tylko o rodzicach, ale także o tajemniczych mocach!
Rodzina do Kina już się szykuje, prawda? "Salma w krainie dusz" to kolorowa opowieść, która klimatem może kojarzyć się chociażby ze wspaniałym hitem "Coco". Animacja wchodzi na ekrany dopiero za tydzień, ale już w najbliższy weekend 2-3 listopada zapraszamy na specjalne pokazy przedpremierowe! Szczegóły sprawdzicie w repertuarach dla poszczególnych kin. Do zobaczenia w magicznej krainie! 
Salma w Krainie Dusz

Salma w Krainie Dusz

Animowany Familijny Komedia Od lat: b.o. 88 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do "Salma w krainie dusz" | PRZEDPREMIEROWE SEANSE

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.