Newsy

Rusza sprzedaż biletów na „Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 2”

Rozpoczynamy przedsprzedaż biletów na „Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 2”.

Film będzie można zobaczyć premierowo w sieci Multikino już 20 listopada br. Bilety na premierowe pokazy już są dostępne w kasach kin sieci Multikino oraz na www.multikino.pl.

Katniss Everdeen (Jennifer Lawrence) i przywódcy Dystryktu 13 rozpoczynają wielką ofensywę przeciwko dyktatorskiej władzy Kapitolu. Walka toczy się już nie tylko o przetrwanie, ale o przyszłość całego narodu. Katniss wspierana przez Gale’a (Liam Hemsworth), Finnicka (Sam Claflin) oraz Peetę (Josh Hutcherson) planuje zamach na Prezydenta Snowa (Donald Sutherland). Bezwzględni wrogowie i moralne wybory, przed którymi stanie Katniss, będą dla niej większym wyzwaniem niż cokolwiek, co wcześniej przeżyła na arenach Głodowych Igrzysk.

W okresie od 6 do 12 listopada br. nie ma możliwości rezerwacji biletów.

Bilety na pierwsze premierowe pokazy filmu „Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 2” można nabyć w kasach kin, przez naszą stronę www oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

 

Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 2

Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 2

Akcja Przygodowy Od lat: 12 137 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Rusza sprzedaż biletów na „Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 2”

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Prosze o odpowiedz

Prosze o odpowiedz

15.11.2015, 21:31:35

Do którego w repertuarze grane będą igrzyska?

alee

alee

13.11.2015, 11:44:20

Powyżej widnieje informacja, że rezerwacja biletów nie jest możliwa w dniach 6-12 listopada. Wynika z tego, że od dzisiaj powinna już być udostępniona a nie jest to możliwe. Czy i kiedy zostanie uruchomiona ta opcja?