Newsy

Rozterki sercowe Bruce’a Willisa

Trzymająca w napięciu akcja i porywające pościgi samochodowe to nie jedyne elementy filmu „RED 2”. W fabułę zgrabnie wpleciona jest humorystyczna historia miłosna opowiadająca o staraniach twardziela nad twardziele, który zrobi wszystko, by uchronić swoją kruchą kobietkę przed niebezpieczeństwem.

Frank Moses (Bruce Willis) wiedzie bardzo spokojne życie u boku ukochanej Sarah Ross (Mary Louise Parker). Sytuacja zaczyna komplikować się kiedy na horyzoncie pojawia się dawna miłość Franka - Katja (Catherine Zeta Jones). Frank jako osoba mająca niewielkie doświadczenie w budowaniu stałych relacji zaczyna sugerować się opiniami i radami przyjaciół. „Frank nie jest w stanie poradzić sobie z normalnym związkiem z kobietą, a Marvin jest przeszczęśliwy, że może wystąpić w roli dobrego kumpla, który rzuca radami jak z rękawa, chociaż istnieje spore prawdopodobieństwo, że wie w tym temacie jeszcze mniej niż Frank”, opowiada o swojej relacji z Marvinem (John Malkovich) Willis. „Stare powiedzenie, że nawet zepsuty zegar pokazuje dobrą godzinę dwa razy na dobę, pasuje tu jak ulał, ponieważ Marvin jest najprawdopodobniej najgorszym doradcą świata w sprawach sercowych, a wszelka posiadana przez niego wiedza jest wynikiem samotnego zaczytywania się w poradnikach osobowościowych - dość dodać, że nie widzę go w prawdziwym związku z kobietą” - dodaje John Malkovich.

Dla równowagi Frank otrzymuje bardziej wysublimowane porady od Victorii (Helen Mirren). Kobieta bardzo umiejętnie łączy pracę zawodową z życiem osobistym, dlatego jej rady są dużo bardziej konstruktywne. „Wydaje mi się, że do pewnego stopnia Victoria kontroluje życie emocjonalne Franka”, wyjaśnia Mirren i dodaje: „Marvin może sobie doradzać mu na swój sposób, ale Frank słucha się jedynie Victorii, która faktycznie potrafiła utrzymać głębsze relacje damsko-męskie, nie pozbawiając się przy tym przyjemności płynącej z wykonywania tajnych misji”.

„RED 2” w kinach od 26 lipca

Źródło: Rabbit Action

RED 2

RED 2

Akcja Komedia Thriller Od lat: 15 114 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Rozterki sercowe Bruce’a Willisa

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.