TOP Multikino

Rodzinny SIERPIEŃ w Multikinie!

Familijne kino dla małych i dużych.

Druga połowa wakacji to najlepszy czas, by spędzić ze swoimi pociechami jak najwięcej czasu. A gdy zmęczycie się już spacerami i odwiedzinami u znajomych, to warto wybrać się do Multikina – w repertuarze mamy pełno familijnych produkcji, które ucieszą kinomanów w każdym wieku! Pamiętajcie, by korzystać z karty Rodzina do Kina. Dzięki niej wszyscy zgarniacie bilet w ulgowej cenie!

KRÓL LEW
Premiera odbyła się jakiś czas temu, ale ten film wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością. Milion widzów w Polsce nie mógł się mylić ;) Historia o Simbie, który musi odzyskać wiarę w siebie wybrzmiała na nowo dzięki zastosowaniu nowatorskiej techniki efektów komputerowych. Efekt przechodzi wszelkie wyobrażenia – to trzeba zobaczyć! Nie wierzycie? Sprawdźcie naszą recenzję!
SEKRETNE ŻYCIE ZWIERZAKÓW DOMOWYCH 2
Ten film także dobrze znacie, ale wciąż przychodzicie go oglądać – to mówi samo przez siebie! Jeśli jeszcze nie widzieliście albo dopiero chcecie zobaczyć, jak Maks i ekipa wpadają w kolejne tarapaty (i nawet docierają na wieś!), to serdecznie zapraszamy!
SPIDER-MAN: DALEKO OD DOMU
Starsze dzieciaki z pewnością kochają superbohaterów, a już najbardziej Spider-Mana: fajnego nastolatka z sąsiedztwa, który przy okazji jest Avengersem. Tym razem na drodze Człowieka-Pająka staje tajemniczy Mysterio. Świetne efekty, dużo humoru – jeśli jeszcze nie czujecie zachęty, to zachęcamy do sprawdzenia naszej recenzji.
WILK W OWCZEJ SKÓRZE 2
Od początku sierpnia na naszych ekranach gościmy także Szarego i spółkę w kontynuacji zabawnej animowanej opowieści o żyjących w zgodzie…. wilkach i owcach. Oczywiście taka sytuacja prowadzi do wielu zabawnych pomyłek, a całość aż skrzy się od słownego dowcipu. Po co się zjadać, gdy można się dogadać?
9 sierpnia | TOY STORY 4
Nareszcie! Na „trójkę” czekaliśmy dekadę, na „czwórkę” nieco mniej, bo „zaledwie” dziewięć lat. Ale po co tworzyć kolejną część, skoro trylogia zakończyła się tak perfekcyjnie? Cóż, nie od dzisiaj wiadomo, że w studiu Pixar pracują magicy. „Toy Story 4” to cudowna, wzruszająca i zabawna opowieść, która wyjątkowo przypadła nam do gustu.
23 sierpnia | PLAYMOBIL. FILM
Kochacie „LEGO® PRZYGODA”? To teraz pokochacie „Playmobil. Film”. Pewne rodzeństwo trafia do krainy Playmobil, co powoduje wiele niezwykłych, emocjonujących i nierzadko zabawnych sytuacji. Na dokładkę świetny polski dubbing, w którym brylują Julia Kamińska, Tomasz Karolak i przede wszystkim Marcin Dorociński jako superagent Rex Dasher.
23 sierpnia | DORA I MIASTO ZŁOTA
Macie ochotę na ekscytującą przygodę rodem z Indiany Jonesa albo przygód panny Lary Croft? Wyobraźcie sobie, że z małego ekranu do kina zawitała Dora! Tak, ta sama Dora, w która w swojej animowanej postaci poznaje świat. Teraz przyszła pora na pełnometrażową wyprawę w głąb dżungli. Będą emocje!
Zapraszamy na NAJLEPSZE familijne chwile do Multikina! Do zobaczenia!
Król Lew

Król Lew

Familijny Przygodowy Od lat: 6 118 min

Więcej o filmie
Toy Story 4

Toy Story 4

Animowany Familijny Komedia Od lat: b.o. 100 min

Więcej o filmie
Sekretne życie zwierzaków domowych 2

Sekretne życie zwierzaków domowych 2

Animowany Familijny Komedia Od lat: b.o. 86 min

Więcej o filmie
Playmobil. Film

Playmobil. Film

Animowany Familijny Przygodowy Od lat: b.o. 99 min

Więcej o filmie
Spider-Man: Daleko od domu

Spider-Man: Daleko od domu

Akcja Familijny Science-Fiction Od lat: 12 135 min

Więcej o filmie
Wilk w owczej skórze 2

Wilk w owczej skórze 2

Animowany Familijny Komedia Od lat: b.o. 75 min

Więcej o filmie
Dora i Miasto Złota

Dora i Miasto Złota

Familijny Przygodowy Od lat: 7 102 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Rodzinny SIERPIEŃ w Multikinie!

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.