Newsy

Rodzinne pikniki w Multikinie Złote Tarasy

Bohaterowie ulubionych bajek i filmów zapraszają rodziny do kina! Począwszy od 8 czerwca w co drugą niedzielę od godz. 11.00 do 14.00 zapraszamy do kina na Złotych Tarasach na animacje, zabawy i konkursy. Motywem przewodnim będą bohaterowie ulubionych bajek, m.in. „Listonosz Pat”, „Jak wytresować smoka 2”, „Gang wiewióra”, „Samoloty 2”, „Tarzan”, „Dzwoneczek”, „Wakacje Mikołajka”. W Multikinie zabawa trwa przez całe wakacje!

Na drugim pikniku 22 czerwca najmłodsi widzowie dowiedzą się „Jak wytresować smoka”. Zachowując edukacyjną formę spędzania wolnego czasu, w ramach pikników rodzinnych organizujemy naukę na wesoło. Medipark opowie o zdrowym żywieniu i zorganizuje konkurs: czy dzieciaki wiedzą już, co jest dla nich najzdrowsze? Helen Doron na pewno udzieli im odpowiedzi, ale – w języku angielskim. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

W ramach akcji „Rodzina do kina” Multikino i Radio ZET zapraszają rodziców z dziećmi do uczestniczenia w premierach filmów familijnych w bardzo atrakcyjnych cenach. Od poniedziałku do niedzieli do godziny 17.00 rodzice z dziećmi mogą kupować bilety rodzinne i płacić za bilet tyle co dziecko.

Rodzinne pikniki w Multikinie organizujemy we współpracy z Centrum Handlowym Złote Tarasy, Warszawskimi Dniami Rodzinnymi oraz portalem ZwalczNude.pl. Patronat medialny: Radio ZET Gold, CzasDzieci.pl, Junior.waw.pl.

 

Obrazek \u002D logo\u002DOdlotoweLato\u002DZT.jpg

Listonosz Pat i wielki świat

Listonosz Pat i wielki świat

Animowany Familijny Od lat: b.o. 88 min

Więcej o filmie
Jak wytresować smoka 2 3D

Jak wytresować smoka 2 3D

Animowany Fantasy Familijny 102 min

Więcej o filmie
Jak wytresować smoka 2

Jak wytresować smoka 2

Animowany Fantasy Familijny Od lat: b.o. 102 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Rodzinne pikniki w Multikinie Złote Tarasy

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.