Newsy

Robert Pattinson u Cronenberga

Uwielbiany przez miliony kobiet na całym globie Robert Pattinson (Saga „Zmierzch”) wystąpi w najnowszym filmie Davida Cronenberga („Niebezpieczna metoda”, „Nagi lunch”) w roli młodego milionera.

„Cosmopolis” to ekranizacja powieści jednego z największych współczesnych amerykańskich pisarzy – Dona DeLillo. Obok Roberta Pattinsona w thrillerze zagrają m.in. Juliette Binoche („Trzy kolory”), Paul Giamatti („Bezdroża”) i Mathieu Amalric („Motyl i skafander”)

W blasku świateł, po ulicach Nowego Jorku przetacza się ekskluzywna limuzyna. W środku jedzie Eric Parker - 28-letni milioner, „złote dziecko” Wall Street i niekwestionowany król światowej finansjery. Jadąc przez Manhattan, spostrzega nagle tablicę z kursami walut. Cyfry bardzo szybko idą w górę, a to może oznaczać tylko jedno – jego finansowe imperium z każdym ruchem wskazówki zegara zbliża się do upadku. Atmosfera na ulicach staje się nieznośna. Przed Ericiem 24 najdziwniejsze godziny życia – czeka go podróż przez miasto ogarnięte chaosem. Wkrótce jednak elementy układanki złożą się w niepokojącą całość: ktoś czyha na jego życie [opis dytrybutora].

„Cosmopolis” wejdzie do kin 22 czerwca.

Saga Zmierzch: Zaćmienie

Saga Zmierzch: Zaćmienie

124 min

Więcej o filmie
Cosmopolis

Cosmopolis

Dramat Thriller Od lat: 15 110 min

Więcej o filmie
Saga Zmierzch: Przed świtem. Część 2

Saga Zmierzch: Przed świtem. Część 2

Horror Romans Od lat: 12 117 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Robert Pattinson u Cronenberga

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

ar

ar

09.04.2012, 14:17:54

Packer, a nie Parker.