Newsy

Ralph Demolka w Internecie – pobierz bezpłatne scenariusze lekcji dla nauczycieli

Od 11 stycznia w kinach „Ralph Demolka w Internecie”. Multikino wraz z dystrybutorem filmu przygotowało dedykowane zajęcia w kinie poświęcone tematyce cyberzagrożeń.

"Ralph Demolka w Internecie" to kontynuacja przygód Ralpha i Wandelopy, znanych i uwielbianych przez najmłodszych bohaterów komputerowych gier zręcznościowych, którzy i tym razem mają dzieciom wiele mądrych rzeczy do opowiedzenia.

Z każdym dniem piętrzą się wyzwania, jakie stają przed nauczycielami i rodzicami w związku z użytkowaniem Internetu przez dzieci. Zespół Edukacji Multikina, we współpracy z The Walt Disney Company Polska przygotował specjalne interaktywne warsztaty w kinie, na które już dzisiaj gorąco zapraszamy.

Zespół ekspertów przygotował dla nauczycieli również specjalne scenariusze lekcji do filmu.

Informacje o konkretnych terminach spotkań publikować będziemy TUTAJ. Wystarczy na dole strony rozwinąć zakładkę danego kina, aby sprawdzić kiedy i o której godzinie odbędą się spotkania. Jeśli aktualnie nie będzie tam żadnych informacji, zachęcamy do kontaktu z lokalnymi specjalistami ds. rezerwacji grupowych.

Lekcja z filmem w cenie standardowego biletu szkolnego. Opiekunowie mają wstęp darmowy.

Ralph Demolka w internecie

Ralph Demolka w internecie

Animowany Familijny Komedia Od lat: b.o. 113 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Ralph Demolka w Internecie – pobierz bezpłatne scenariusze lekcji dla nauczycieli

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.