TOP Multikino

"Ralph Demolka w Internecie" i inne FILMY RODZINNE

Rodzina wybierze się do kina niejeden raz!

RALPH DEMOLKA W INTERNECIE

„Ralph Demolka w Internecie” to kontynuacja doskonała. Zaskakuje dojrzałym podejściem i bezbłędnym komediowym wyczuciem. Rozwija historię z pierwowzoru i rozszerza ją o nowe wątki. Ale przede wszystkim opowiada o ważnych sprawach i nie skupia się tylko na rozbawieniu publiczności. Niech Ralph demoluje jak najwięcej, bowiem wychodzi mu to znakomicie. Ale w najbliższym mroźnym kwartale będzie jeszcze sporo okazji do tego, by Rodzina do Kina wybrała się. Cóż, dzięki Megakarcie Rodzinnej bilety są megatanie, więc korzystajcie z niej ile wlezie. Czekają was niesamowite multiprzygody. Zobaczcie sami... zaraz po trailerze nowego "Ralpha"!

CHŁOPIEC Z BURZY

Przygotujcie chusteczki, bowiem czeka Was wzruszająca, ale i pouczająca historia o przyjaźni pewnego chłopca z… pelikanem. „Chłopiec z burzy” to ekranizacja bestsellerowej powieści, która  wyciska łzy z oczu!

ASTERIX I OBELIX: TAJEMNICA MAGICZNEGO WYWARU

Ale głupi ci Rzymianie… A wy wpadajcie do Multikina niczym rozszalali Gallowie by obejrzeć kolejny przygody Asteriksa i Obeliksa! Tym razem szykuje się gruba afera, bo Panoramix wybiera się na emeryturę…

LEGO PRZYGODA 2

Wszystko wciąż jest czadowe! No dobra, prawie wszystko – cywilizacja upadła, a Emmet i reszta mieszkają w świecie rodem z „Mad Maksa”. Tę „uroczą” sielankę przerywa pojawienie się najeźdźców z Lego Duplo… Popkulturowa zabawa i Lego Batman wracają w LEGO PRZYGODA 2!

JAK WYTRESOWAĆ SMOKA 3

Nareszcie! Szczerbatek i Czkawka znowu na ekranie! Czkawka jest już poważnym panem, ma brodę i w ogóle. Szczerbatek zaś to poważny pan smok, który postanowił się... zakochać. Twórcy obiecują słodko-gorzkie zakończenie trylogii, więc lepiej się przygotujcie na ogromne emocje z filmem „Jak wytresować smoka 3”!

CORGI, PSIAK KRÓLOWEJ

Proszę Państwa, oto jego psia mość – Rex, ulubieniec królowej Elżbiety! Tylko co się stanie, gdy angielski piesek w wyniku okropnej pomyłki trafi do londyńskiego schroniska? Na to pytanie odpowie animowana komedia „Corgi, psiak królowej”.

DUMBO

Luźna adaptacja zarówno kultowego animowanego oryginału, jak i książki, która zainspirowała Walta Disneya do stworzenia filmu. „Dumbo” z pewnością mocno nas wszystkich wzruszy, a co doroślejszych widzów zachwyci także obsadą – Michael Keaton, Colin Farrell, Danny DeVito, Alan Arkin, Eva Green

Na Ralpha Demolkę i inne najlepsze familijne zimowe premiery zaprasza was Piotrek. Pamiętajcie, że z naszą megakartą RODZINA DO KINA zdobędziecie zniżki na bilety, zestawy rodzinne i zabawki w Multishopie oraz zbierzecie punkty do wymiany na supernagrody. Do zobaczenia w Multikinie!

LEGO® PRZYGODA 2

LEGO® PRZYGODA 2

Animowany Familijny Przygodowy Od lat: b.o. 107 min

Więcej o filmie
Ralph Demolka w internecie

Ralph Demolka w internecie

Animowany Familijny Komedia Od lat: b.o. 113 min

Więcej o filmie
Chłopiec z burzy

Chłopiec z burzy

Przygodowy Od lat: 7 99 min

Więcej o filmie
Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru

Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru

Animowany Familijny Przygodowy Od lat: b.o. 86 min

Więcej o filmie
Jak wytresować smoka 3

Jak wytresować smoka 3

Animowany Familijny Przygodowy Od lat: b.o. 104 min

Więcej o filmie
Corgi - psiak Królowej

Corgi - psiak Królowej

Animowany Familijny Komedia Od lat: 7 85 min

Więcej o filmie
Dumbo

Dumbo

Familijny Od lat: 6 106 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do "Ralph Demolka w Internecie" i inne FILMY RODZINNE

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.